Aliexpress Tarzı E-Ticaret Scripti

tarafından
359
Aliexpress Tarzı E-Ticaret Scripti

Her işletme gibi sizlerde işlerinizi büyütüp daha yüksek cirolara ulaşmak istersiniz. Yazımda konu almış olduğum tamda isteğinizi karşılayacak derecede bir scripttir. Scriptin kurulumu tamamen uzantı üzerinden yapılandırarak yapılmaktadır hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız kurulum aşamalarında. Site oldukça profesyonel bir şekilde tasarlanmıştır Türkçe dil seçeneğini aktif ederek dilediğiniz gibi üzerinde düzenlemeler yapabilmeniz için sizlere olanak sağlamaktadır. Site tamamen mobil ve pc uyumludur hiçbir şekilde yazı ve resim kayma problemi söz konusu değildir. Veri tabanı işlemlerinizi dahi kurulum sihirbazı tarafından kolayca belirleyeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Sizlere basit kurulumu tamamlayıp ürünlerinizi eklemek ve satışlarınızı ciddi düzeyde arttırmak kalacaktır. Sitenin ürün ekleme kısımının oldukça esnek ve kullanışlı olduğunu söylemem gerekir. Konuyu daha fazla uzatmadan kurulum için yapmanız gereken adımlar bölümüne gelelim ve kurulumu tamamlayalım.

E-Ticaret Scripti

Ali Express Tarzı E-Ticaret Scripti

 

Aliexpress Tarzı E-Ticaret Scripti Kurulum Aşamaları

Phpmyadmin paneline giriş yaparak ilk olarak veri tabanı oluşturun.
1.İndir butonundan bilgisayarınıza yüklediğiniz klasörü Filezilla ile sunucuya aktarın.
2.Google Chrome tarayıcısını açıp,siteyi kurduğunuz siteadresi/eticaret/ uzantısına giriş yapın otomatikman kurulum ekranını görüntüleyin.
3.Karşınıza gelen kısımdaki bütün ayarların“OK” olduğunu doğrulayın eğer OK işareti yoksa gerekli dosyalara yazma izni tanımlayın.
4.Bütün kısımlar “OK” ise ileri seçeneğini tıklayarak devam edelim ve veritabanı bilgilerini doğru bir şekilde girin.
5.Scripti kur butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayınız.
6.Kurulum sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra şifresi ve mail adresi kısımına admin paneli giriş bilgilerinizi tanımlayın ve kurulumu sonlandırın.

E-Ticaret Scripti

Aliexpress Tarzı E-Ticaret Scripti

E-Ticaret Scripti İndir

Nasıl Kurulur?

İNDİR

rar şifresi: maytema.com