Arya Kurumsal WordPress Teması

tarafından
280
Arya Kurumsal WordPress Teması

Arya güzel tasarlanmış, oldukça esnek ve önyüklemesi kullanıcı dostu olan harika bir WordPress temasıdır. Elementor Sayfa Oluşturucu ile uyumludur, herhangi bir güçlük çekmeden göz alıcı web sayfaları oluşturmak için sürükle ve bırak özelliğini kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, Arya Multipurpose, Gutenberg editörü ve WooCommerce eklentisi ile de uyumludur. Ayrıca, sitenize işlevsellik eklemek için harika bir 15+ önceden oluşturulmuş widget'a sahiptir. Hepsinden önemlisi, demo içe aktarma özelliği, sıfırdan bir site oluşturmak için zaman harcamanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Özel Widget'lar

Özel widget'larla özellikle kenar çubuklarında, üstbilgi ve altbilgide olmak üzere web sitenizdeki içerik ve medya parçalarını karıştırın ve eşleştirin. Web sitenizi kendi tarzınıza göre yeniden tanımlayın.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi bir çevrimiçi mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi olarak satmaya başlayın.

Sayfa Oluşturucu Desteği

Mükemmel siteyi oluşturmanın etkili ve kolay bir süreci için popüler WordPress Sayfa Oluşturucu eklentileriyle tam uyumlu! Tema sağlayıcılardan tüm bilgileri ve desteği alın.

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca dönüştürün. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarım yapmanızı sağlar.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karmaşa içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı ön izlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön izleme ile tema üzerinden yapacağınız değişiklikleri anlık görüntüleyebilecek ve kaydedbileceksiniz.

Basit ve Sezgisel Tasarım

WordPress konusunda acemi misin? O halde telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmek için kullanılan popüler çeviri eklentileriyle tam uyumludur.

Özel Arka Plan Desteği

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – yalnızca birkaç adımda arka plan rengini veya arka plan resmini değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

TEMAYI İNCELEİNDİR

Arya Kurumsal WordPress Teması İndir

Ücretsiz

Kurumsal İndir