Audioman WordPress Spotify Teması

tarafından
354
Audioman WordPress Spotify Teması

Audioman , kendilerini internet üzerinden tanıtmayı amaçlayan müzisyenler için özel olarak tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Bu ücretsiz tema tamamen duyarlıdır, böylece siteniz tüm cihazlarda harika görünecek ve hissedilecek. Audioman, başlık medyası, öne çıkan kaydırıcı, öne çıkan içerik, çalma listesi, portföy ve sadece birkaçını belirtmek için referanslar dahil olmak üzere bir dizi özellik ile eksiksiz bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Üstelik Audioman, RTL dil desteği ile çeviriye de hazır.

Audioman WordPress Spotify Teması Özellikleri

Şık Öne Çıkan Gönderiler

Şık özellikli gönderi seçeneğiyle güzel bir şekilde tasarlanmış stilin kenarıyla yaratıcı özellikli yayınlarınızı sergileyin!

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Özel Destek

Tema desteği ve ilgili konular dahil olmak üzere yüklediğiniz temayla ilgili ihtiyacınız olan tüm desteği süper kolay, yardımcı ve özel destek merkezlerinden alın.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Özel Arka Plan

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – arka plan rengini veya arka plan resmini sadece birkaç adımda değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

Instagram Besleme Seçenekleri

Instagram hesabınıza daha fazla kullanıcı etkileşimi ve takipçi de alın. Tek bir tıklama ile Instagram'ınızı web sitenize entegre edin.

Özel CSS (Ek CSS)

WordPress sitenizin arka ucuna özel CSS ekleyerek sitenizdeki herhangi bir öğeyi ihtiyacınıza ve blog gereksiniminize göre düzenleyin, özelleştirin ve stilize edin.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Tanının! Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeyi tıklayarak yükleyin.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Çoklu Arşiv Sayfası

Düzenleri Birden fazla arşiv sayfasıyla sitelerinizin arama koleksiyonlarını kontrol edin ve yönetin. Kategoriler, yazar, etiketler, sınıflandırma veya başka herhangi bir öğe ekleyin.

Sağdan Sola (RTL) Desteği

Yerel sağdan sola metin yönü olan uluslararası kullanıcılar için, temayla ilgili özel destekten kendisiyle ilgili gerekli tüm desteği kolayca alın.

WordPress Müzik Teması

WordPress Spotify Teması İndir

TEMAYI İNCELE İNDİR