Awaken WordPress Teması

tarafından
485
Awaken WordPress Teması

Awaken WordPress Teması

Awaken WordPress teması, zarif, temiz ve retinaya duyarlı bir wordpress temasıdır. Bol özelleştirmeye sahip ve reklam seçeneklerine sahip modern bir tema arıyorsanız, Awaken aradığınız tema diyebiliriz.

Awaken, ücretsiz wordpress temaları arasında fazlasıyla dikkat çeken temalardan biridir.  Güncel olarak 35.000+ indirilmeye sahip ve 10.000+ kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. İstatistiklerden göründüğü üzere wordpress kullanıcıları arasında fazlasıyla tercih edilmekte.

Tema tasarımı itibariyle daha çok dergi, blog, haber, magazin tarzındaki sitelere uygun olduğunu söyleyebiliriz. Temanın sizlere sunduğu özelleştirmeler ile temayı bu kategori dışındaki sitelere de rahatlıkla uyarlayabilirsiniz. Tema size üç farklı stil sunuyor bunlara ek olarak birden fazla widget’ta mevcut. Temanın özelleştirme paneli sayesinde herhangi bir koda dokunmadan ve ekstra bir çaba harcamadan kolaylıkla özelleştirmeler yapabilirsiniz.

AWAKEN TEMA ÖZELLİKLERİ

Mobil Uyumlu

Awaken, bootstrap kaynaklı olduğu için telefon, tablet, masaüstü ekranlarında cihazın büyüklüğüyle orantılı olarak sitenizin uyumlu şekilde görüntülenmesini sağlar.

Widget Alanları

Temanızı özelleştirebilmeniz için birden fazla widget seçeneği mevcut. Widgetları doğru kullanmanız sonucunda daha fazla ziyaretçi çekecek ve daha fazla para kazanacaksınız.

  • Tekli Kategori Yazıları Widget
  • İkili Kategori Gönderileri Engellenen Widget
  • Üçlü Kategori Yazıları  Bloklu Widget
  • Popüler Yazılar, Yorumlar, Etiketler Widget
  • 300*250 Reklam Alanı Widget
  • Youtube Videoları Widget

Temanın sunduğu widgetlar bu şekildedir.

Öne Çıkan Yazılar Alanı

Awaken wordpress temasına modern bir görüntü kazandırmak istiyorsanız öne çıkan yazılar alanı tamda bu amacınıza yönelik. Bu alanla yazıları öne çıkarıp ziyaretçilerinizin dikkatini daha fazla çekebilirsiniz. Bu özellikle responsive slider de yapabilirsiniz.

 

Awaken WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Temaları

  İNCELE İNDİR