Balanced Blog WordPress Teması

tarafından
341
Balanced Blog WordPress Teması

Balanced Blog, oluşturacağınız blog siteniz için mükemmel bir tercih olacaktır. Balanced Blog WordPress teması tamamen ücretsiz olarak yayımlanan bir temadır. Sade ve bir o kadarda modern tasarıma sahip olduğu için beğenilen temalar arasında yer almaktadır. Tema daha çok blog siteleri tarafından tercih edilse de tema üzerinde yapacağınız değişiklikler ile farklı tarzda sitelere uyarlayabilirsiniz. SEO dostu bu tema ile başarılı olmamanız için bir engel yok. SEO uyumu sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yeriniz alabileceksiniz.

Balanced Blog WordPress Teması Özellikleri

Responsive Tasarım

Responsive tasarımı sayesinde ziyaretçiler sitenizi görüntülerken bir sorun yaşamayacaklar. Tamamen her türlü ekrana uyumlu olan bir tasarıma sahiptir. Mobil cihazlara, tabletlere vb. cihazlara uyumlu olarak görüntüleme sağlanmaktadır.

Basit Kullanım

Daha önce WordPress kullanmadınız mı? Endişe etmenize gerek yok doğru yerdesiniz. Temanın kendine özel paneli üzerinden temayı herhangi bir kod ile uğraşmadan özelleştirebilmeniz mümkün.

Ultra Hızlı

Web dünyasında hız çok önemlidir. Siteniz ne kadar hızlı açılırsa arama motorları tarafından o kadar çok sevilirsiniz. Ayrıca ziyaretçileriniz uzun sürede açılan sayfaları beklemeyebilirler. Kötü bir açılış hızı ile ziyaretçi kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır.

SEO Uyumluluğu

Arama motorlarının sitenizdeki içerikleri algılayabilmesi için bazı kurallara uymak gerekir. SEO uyumluluğu ile bu kuralları rahatlıkla arama motorlarına sunabileceksiniz. Popüler olan Yoast SEO ve All in One SEO eklentileri ile tamamen uyumlu çalışabilmektedir.

WPML Eklentisi İle Uyumlu

Sitenizde birden fazla dilde yayın yapmayı düşünüyorsanız bu eklenti işinizi görecektir fakat eklentinin ücretli olduğunu hatırlatalım. Balanced Blog teması WPML eklentisi ile uyumludur. Bu eklenti ile sitenizde birden fazla dilde yayın yapabilirsiniz.

Sağdan Sola Yazma Desteği

Birden fazla dilde yayın yapmayı düşünen siteler için sağdan sola yazma desteği de temayla birlikte sunulmaktadır. Bu özellik ile farklı ülkelerdeki ziyaretçileriniz sitenizde yabancılık çekmeyecek.

Çeviri Eklentileriyle Uyumlu

Temayı farklı bir dile çevirmek mi istiyorsunuz? Balanced Blog bu imkanı size tanıyor. Çeviri eklentileriyle tamamen uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu eklentiler ile tema üzerinde istediğiniz gibi çeviri yapabilirsiniz.

Kolay Logo Yükleme Seçeneği

Herhangi bir kod ile uğraşmadan, karmaşıklık yaşamadan tek tık ile logonuzu sitenize yükleyebilirsiniz.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Balanced Blog temasını kullanmanız halinde sitenizde tarayıcı yönünden herhangi bir sorun yaşanmayacaktır çünkü tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Değiştirilebilir Arka Plan

Tema üzerinde neredeyse birçok alanı değiştirebilmeniz mümkün. Panel üzerinden temanın arka plan rengini, arka plan resmini ve birçok özelliği değiştirebilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler ile temayı kendinize özgün kılabilirsiniz. Tasarım üzerinde tasarım oluşturmak hayal gücünüzün ürünüdür.

Balanced Blog WordPress Teması İndir

Ücretsiz WordPress Blog Temaları

İNCELE  İNDİR