Bizberg Kurumsal WordPress Teması

tarafından
229
Bizberg Kurumsal WordPress Teması

işletmenizin veya kurumsal web sitenizin dikkatini çekecek harika bir temadır. Demo içe aktarma özelliği ile, hiç vakit kaybetmeden gitmeye hazır eksiksiz bir siteye sahip olacaksınız. Bizberg, özelleştirme söz konusu olduğunda bir ton seçenekle birlikte gelir. Sonuç olarak, sitenizi kişiselleştirirken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Hızlı ve hafif olduğu için siteniz gereksiz gecikmeler olmadan sorunsuz çalışacaktır. Ayrıca, yeni Gutenberg Blok Düzenleyicisi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Bizberg Kurumsal Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Çeviri Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Özel CSS (Ek CSS)

WordPress sitenizin arka ucuna özel CSS ekleyerek sitenizdeki herhangi bir öğeyi ihtiyacınıza ve blog gereksiniminize göre düzenleyin, özelleştirin ve stilize edin.

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca dönüştürün. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Tanının! Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeye tıklayarak yükleyin.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medya platformlarıyla entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri kolaylaştı! Artı, neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

Harika Harekete Geçirici Mesaj Düğmeleri

Gönderinize entegre edilebilecek güzel harekete geçirici mesaj düğmeleri içe aktarın veya oluşturun. Daha fazla ziyaretçiyi cezbetmek için aynı derecede ilgi çekici metne sahip ikna edici ve yenilikçi harekete geçirici mesaj düğmesi ekleyin

Dahili arama sistemi

Kullanıcının web sitesinde veya internette ilgili konu hakkında arama yapmasını sağlayan yerleşik Arama seçenekleri, tema ile entegre ve uyumludur.

Kurumsal WordPress Teması İndir

İNCELE  –  İNDİR