Blogrid WordPress Teması

tarafından
479
Blogrid WordPress Teması

, temiz ve modern bir görünüme sahip ücretsiz ve hafif bir WordPress temasıdır. Bunu yalnızca kişisel bir blog için kullanmakla kalmaz, aynı zamanda dergi veya haber siteleri için de çok uygun olabilir. Son derece duyarlı olduğu için tema, ekran boyutundan bağımsız olarak web sitenizin güzel görünmesini sağlayacaktır. Kolayca güzel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için bu temayla Sayfa Oluşturucuları da kullanabilirsiniz. Ayrıca, Blogrid ayrıca SEO optimizasyonlu olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece web siteniz arama sıralamalarında iyi performans gösterecektir.

Blogrid WordPress Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karmaşa içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – daha önce hiç olmadığı gibi basitliği ve sezgisel arayüzü hissedin.

Google Adsense Uyumlu

Web sitenizdeki hedef kitleleri ve kullanıcıları hedefleyen otomatik olarak oluşturulan metin ve medya dosyalarını tanıtmak ve tanıtmak için Google Adsense ile entegre edin.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Dergi Tarzı Tasarım

Kullanıcıların çok sayıda gönderiyi tek bir sayfada işlemesine olanak tanıyan dergi ve gazeteler dikkate alınarak oluşturulmuş tema, görsel olarak çekici ve ilgi çekici hale getiriyor.

Sayfa Oluşturucu Desteği

Anında ve kolayca özel web sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan Sayfa Oluşturucu eklentilerini destekler. Ön uç veya arka uç sayfa oluşturucuların / düzenleyicilerin gücünü deneyimleyin.

Özel Arka Plan

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – yalnızca birkaç adımda arka plan rengini veya arka plan resmini değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

Hız için Optimize Edildi

Herhangi bir işlemi yüksek hızda gerçekleştirirken, sitenizde en üst düzey ve maksimum performans ve etkinliği elde edin.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Tanının! Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeyi tıklayarak yükleyin.

Blogrid WordPress Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR