ColorMag WordPress Teması

tarafından
513
ColorMag WordPress Teması

ColorMag – Ücretsiz WordPress Teması

Ücretsiz wordpress temaları arasında kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilen ColorMag WordPress teması en iyiler listesinde olmayı da hak ediyor.

WordPress Magazin Temaları

ColorMag magazin stilinde olduğu için daha çok magazin siteleri tarafından kullanılmakta fakat kullanışlı olduğu için özelleştirme yaparak kendi sitenize uyarlayabilirsiniz. Özelleştirme yaparak haber, teknoloji, moda, yaşam, kurumsal vb. sitelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

WooCommerce Uyumlu

Temanın en iyiler arasında olmasını sağlan diğer sebeplerden biriside WooCommerce uyumlu olmasıdır. Çevrimiçi Mağaza hizmeti sunmak istiyorsanız ColorMag bu isteğinizi fazlasıyla karşılıyor. Eklentiyi yükleyin, ürün listenizi hazırlayın ardından ödeme hizmetini aktif edin ve satış yapmaya hazır olun.

Widget Alanı

ColorMag bizlere 15+ widget alanı sunuyor. Widget alanlarını sitenizi ziyaret edenlerin ilgisini çekecek şekilde özelleştirerek kalitenize kalite katabilirsiniz. ColorMag sadece ön sayfa için bizlere 6 widget alanı sunuyor. Sol ve sağ kenar çubukları için ayrı widget alanları da mevcut. ColorMag temaya özel olarak bazı widgetlar da içermekte. Bunlar öne çıkan kategori kaydırıcısı, öne çıkan gönderiler ve reklam widgetı olmak üzere 3 tanedir.

Kategorilere Özel Renklendirme

Her kategoriyi özel olarak bol renk seçenekleriyle renklendirip kategorileri birbirinden ayırabilirsiniz. Renkli kategoriler sitenizi ziyaret edenler için daha çok ilgi çekecek ve göz alıcı olacaktır..

Sosyal Ağ Seçeneği

Özelleştirme kısmından Sosyal Seçeneklere erişip sitenize kendi sosyal medya hesaplarınızın adreslerini girerek herhangi bir dosyayla uğraşmadan ekleyebilirsiniz.

 

ColorMag Ücretsiz WordPress Teması

ColorMag Ücretsiz WordPress Teması

 

 

Ücretsiz WordPress Temaları

İNCELE        İNDİR