Conica WordPress Alışveriş Teması

tarafından
225
Conica WordPress Alışveriş Teması

Conica çok amaçlı, zengin özelliklere sahip ve aynı zamanda görsel olarak bakması hoş olan Conica, çok çeşitli siteler için işe yarayabilecek harika bir temadır. WooCommerce hazır olduğundan, sitenizi tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağazaya dönüştürmek bile çocuk oyuncağı. Kodlama bilgisi konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu tema, işleri çok daha kolay hale getirmek için Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucuları destekler. 4 Başlık Düzeni, 5 Blog Düzeni, 3 Altbilgi Düzeni ve daha fazlasıyla, bu tema özelleştirme söz konusu olduğunda oldukça esnektir.

Conica WordPress Alışveriş Teması

Conica WordPress Alışveriş Teması

Conica WordPress Alışveriş Teması Özellikleri

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca dönüştürün. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarım yapmanızı sağlar.

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Sayfa Oluşturucu Desteği

Mükemmel siteyi oluşturmanın etkili ve kolay bir süreci için popüler WordPress Sayfa Oluşturucu eklentileriyle tam uyumlu! Tema sağlayıcılardan tüm bilgileri ve desteği alın.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi bir çevrimiçi mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi olarak satmaya başlayın.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karmaşa içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Çoklu Blog düzenleri

Temayla birlikte sunulan blog düzenleri dizisinden seçim yapın ve benzersizliğinizi öngören çarpıcı bir web sitesi oluşturun.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress konusunda acemi misin? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Çoklu Başlık Düzeni

WordPress web sitenizi, kolayca özelleştirebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz temanın çoklu başlık düzeni seçenekleriyle kullanıcılarınız için stilize edin.

Çoklu Altbilgi Düzeni

Temanın birlikte geldiği çoklu altbilgi stili seçeneklerinden kolayca öğeler ekleyin ve web sitenizin altbilgisini stilize edin.

Özel Arka Plan

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – yalnızca birkaç adımda arka plan rengini veya arka plan resmini değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

Çeviriye Uyumlu

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmek için uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

TEMAYI İNCELEİNDİR

Conica WordPress Alışveriş Teması

WordPress Alışveriş Temaları