Dernek ve Köy Sitesi Scripti Ücretsiz İndir

tarafından
1315
Dernek ve Köy Sitesi Scripti Ücretsiz İndir

Çoğu insanımız iş olanaklarının ve hayat standartlarını biraz daha iyi yapabilmek adına köyden şehre göç etmektedir. Her ne kadar gerekçemiz olsa da şehre göç etmek zorunda kalmış olsak ta memleketimiz hakkında bilgi almak güncel haberleri edinip ne olup bitiği hakkında bilgi edinmek isteriz. Mecbur şartlardan dolayı uzak kalmak zorunda kalsakta bizim bir parçamız olmaktadır köylerimiz memleketlerimiz. Köy muhtarları veya köy yaşantısını sevip benimseyen kişiler tarafından açılabilecek olan web siteleri bizleri ve memleketimizi merak edip gezmek isteyen kişilere kolaylık sağlamaktadır. ile köyünüzden anlık olarak haberler verebilecek ve fotoğraflar paylaşabileceksiniz. Köylülerinizi kendi köylerindeymiş gibi hissettirebileceksiniz. Birlik beraberlik adına gerekli bir web sitesidir. Hasat zamanında oluşan güzel görüntüleri resim galerisi olarak paylaşmanıza olanak sağlamaktadır. Köyde vefat eden kişiler hakkında bilgi paylaşarak birlik beraberliğimizi korumak adına büyük gereksinimdir. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan scriptimizin kurulum aşamalarına geçebiliriz.

Dernek ve Scripti Kurulum Aşamaları


  • İndir butonuna tıklayarak gerekli dosyalarınızı bilgisayarınıza indirin.
  • Dosyaların indirim işlemini tamamlayıp klasör içerisindeki admin klasörünü görüntüleyin ve baglan.php dosyasını Notepad++ yardımı ile görüntüleyin. Dosya içerisinde bulunan veri tabanı ayarlarını doğru bir şekilde girişini yapın.
  • PhpMyadmin’e giriş yaparak kurulum içni gerekli veri tabanını oluşturun ve indirmiş olduğunuz klasör içerindeki sql uzantılı dosyayı içeriye aktarın.
  • Son olarak yapmanız gereken bilgisayarınıza indirip düzenlediğiniz dosyaları ve klasörleri Filezilla aracılığı ile sunucunuza yüklemesini yaparak kurulumu tamamlayın.

 

Dernek/ Scriptinin Admin Paneline Giriş;

siteadınız.com/admin

Kullanıcı adı : admin
Parola : admin

İndir

Nasıl Kurulur?

İNDİR

rar şifresi: maytema.com