2020’nin En Güzel WordPress Temaları

tarafından
713
2020’nin En Güzel WordPress Temaları

WordPress hazır, sorunsuz ve devamlı güncellenen altyapısı ile dünyanın her tarafında en çok tercih edilen sistem altyapısıdır. Dünya'da her gün 500'den fazla WordPress altyapılı web site yayın hayatına geçiyor. WordPress devamlı kendini güncellediği ve altyapısı devamlı sağlamlaştırdığı için dünyadaki web siteler arasında %27'lik bir dilime sahiptir. En güzel arasından sizlere en uygun olanı seçip kullanmanız için artık bir engel yok.

WordPress'in kendi sunduğu temalara ek olarak geliştiriciler de günden güne yeni temalar oluşturmaya devam ediyor. WordPress temalarının bazıları özel olarak tasarlanıp ücretli olarak insanlara sunulduğu için bu alan tamamen bir pazar haline gelmiştir. Büyük paya sahip olan bu pazar WordPress'in gelişimine de bir o kadar katkı sağlamakta.

Web dünyasında yeni olan birine önerilecek en uygun sistem WordPress'tir. Herhangi bir koda ihtiyaç duymadan yeni içerikler oluşturup yayımlayabilirsiniz. WordPress'in zengin eklenti seçenekleri ile sitenizi özelleştirip daha profesyonel içerikler sunabilirsiniz.

2020'nin En Güzel WordPress Temaları

En

1 – Avada

Avada WordPress Teması

Avada

Themeforest platformunda 600.000 üzerinde satışı gerçekleşen Avada, en çok satan temalar listesinde ilk sıraya yerleşiyor. Avada teması beraberinde 45 adet demo ile birlikte geliyor. Hazır olarak sunulan 45 adet demo içerisinden sizlere hitap eden en uygun tasarımı seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İNCELE

2- Enfold

Enfold WordPress Teması

Enfold WordPress Teması

Kurumsal sitelerin kurtarıcısı ve bir numaralı tercihi Enfold teması diyebiliriz. Her site için SEO çok önemlidir değil mi? Enfold SEO uyumluluğu ile bu sorunu ortadan kaldırıyor ve sizin üst sıralara çıkmanıza yardımcı oluyor. Enfold 12 adet tasarımıyla bizi karşılıyor. Hazır tasarımlar arasından istediğinizi seçip özelleştirebilirsiniz. Themeforest üzerinde 200.000 üzerinde satışa ulaşan temalar arasında yer alıyor.

İNCELE

3- Flatsome

Flatsome WordPress Teması

Flatsome WordPress Teması

WordPress altyapısı ile e-ticaret yapanlara özel tasarlanmış Flatsome teması ile kodlarla uğraşmadan bir ticaret insanı olabileceksiniz. WooCommerce uyumluluğu sayesinde hızlı ve stabil olarak e-ticaret yapmanız basit ve mümkün. Flatsome temasının Themeforest sitesinde 130.000 üzerinden satış rakamlarına ulaşması onun tercih edilir kaliteli bir tema olduğununda göstergesidir.

İNCELE

4- Real Homes

Real Homes WordPress Teması

Real Homes WordPress TemasıWordPress'in dünyada en çok tercih edilen altyapı olduğunu söylemiştik. Bunun en büyük sebeplerinden biriside her alana hitap ediyor olmasıdır. Real Homes temasıyla sektörüne de giriş yapıyor. Emlakçılık yapıyorsunuz ve ilanlarınızı listelemek mi istiyorsunuz? İşte Real Homes tamda aradığınız tema diyebiliriz. Real Homes ile elinizde bulunan ilanları ayrıntılarıyla birlikte sitenize ekleyip sıralayabilirsiniz.

İNCELE

5- Newspaper

Eğer WordPress geçmişiniz varsa yani daha önceden WordPress ile uğraştıysanız Newspaper temasını görmüş ve duymuş olmanız muhtemeldir. Newspaper daha çok haber siteleri tarafından tercih edilse de temayı kendinizce özelleştirebilir ve sitenize uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca temanın 50'dan fazla hazır teması bulunmaktadır. Hazır temalar arasından istediğiniz seçimi yapıp üzerinden değişiklikler yapmanızda mümkün. Temayı satın almanız halinde 8 premium eklentide temayla birlikte sunulmaktadır.

İNCELE

Ücretsiz WordPress Temaları

En İyi WordPress Temaları