En İyi 5 PHP Forum Scripti

tarafından
17699
En İyi 5 PHP Forum Scripti

Piyasada binlerce üyeye sahip olan birçok popüler forum siteleri mevcuttur. Bu forumlarda birden bilgi alışverişi konuları bulunmaktadır. Sizde popüler bir forum sitesine sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yazıma konu aldığım En Popüler Php alt yapısını kullanmış 5 Php Forum scripti hakkında ayrıntılı bilgi vereceğim.

 

En Popüler 5 Php Forum Scripti

1. vBulletin

scripti rakipleri arasında en iyi forum yazılımıdır. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve büyük destek sayesinde rakipleri arasında en iyi forum yazılımı haline gelmiştir. VBulletin forum scripti ücretlidir fakat talep ettiği ücreti sonuna kadar karşılığını vermektedir. VBulletin hakkında warez , eklentiler ve birçok şablon bulunmaktadır. Binlerce üyeye sahip olan popüler olan birçok forum sitelerinin çoğu vBulletin alt yapısını kullanmaktadır.

 

vBulletin

İNCELE

 

2. Invision Power Board

vBulletin forum scriptinin ardından direk akla gerek kuşkusuz bir başka popüler ücretli forum alt yapısıdır.. Ayrıca birçok özellik, iyi destek ve mükemmel kaynaklı alt yapısıyla birlikte gelir.

Invision Power Board

İNCELE

 

 

3. phpBB Php Forum Scripti

Eğer ilk etapta ücretsiz bir forum scripti arayışındaysanız, aramanızı phpBB'de sonlandırabilirsiniz. PhpBB piyasada ki rakiplerine karşı en popüler ücretsiz forum scriptlerinden birisi. Size bol miktarda yardım, kaynak, mod, şablon vb. sağlayabilecek phpBB topluluğu bulunmaktadır.

phpBB

İNCELE

 

4. Simple Machines Forum (SMF) Php Forum Scripti

Başka bir popüler ücretsiz forum scriptidir. SMF oldukça kullanışlı ve esnek özelliklere sahip popüler forum scriptidir. Hakkında bulunan çok sayıda destek ve kaynak içeren forumlarda yazılar ve yardımlar mevcuttur.

Simple Machines Forum (SMF)

İNCELE

 

5. bbPress

WordPress alt yapısını biliyorsanız bbPress'in wordpressin yapımcıları tarafından üretildiğini mutlaka biliyorsunuzdur. Oldukça kalabalık geliştirme ekibi tarafından desteklenen bbPress'i seçenekleriniz arasında bulundurmadan geçmeyiniz. WordPress ve forum yazıları arasında bağlantı kurup entegreli bir şekilde çalışmak istiyorsanız mutlaka ilk tercihiniz olmalıdır. Bu, forum yazılımını seçerken kabullenilmesi gereken güçlü bir forum scripti.

 

bbPress

İNCELE

Php İndir