En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

tarafından
1070
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

WordPress zengin içeriği ve sağlam altyapısı ile web dünyasında zirveye oynuyor. Açık kaynaklı kodlu olduğu için çok fazla geliştirici sayısına sahip. Geliştirici sayısı arttıkça tema ve eklenti sayısı da orantılı bir şekilde artış gösteriyor. Eğer ilk defa web sitesi kuracaksanız ve tercihiniz WordPress'ten yanaysa yazımızda paylaşacağımız başlangıç için işini fazlasıyla görecektir.

Ücretsiz

Geliştiricileri tarafından ücretsiz olarak yayımlanan bu temalar ücretli temaları pek aratmıyor. Bol özelliğe ve geniş özelleştirilebilir olması sebebiyle kontrol tamamen sizin elinizde. Hayal gücünüze ne kadar güveniyorsunuz? Eğer cevabınız çok fazla güveniyorum ise bu temaları kendinize özgün kılarak ziyaretçilerin dikkatini fazlasıyla çekebilirsiniz.

WordPress'e başlangıç olarak tema arayışına girdiyseniz arama motorlarında binlerce tema bulabilirsiniz fakat bazı temalar sorunlu olabiliyorlar. Derlemiş olduğumuz temaları mobil uyumlulukları, seo uyumluluğu, hızları ve görüntüleriyle WordPress temaları arasında üst sıralarda yer alıyorlar. Tek yapmanız gereken bu temalar arasından beğendiğinizi indirip sitenize kurmak. 2020'nin En Güzel WordPress Temaları yazımızı inceleyebilir belki de aradığınız temayı orada bulabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları Hangileri?

1- News Portal

News Portal, basit ve sade tasarımı ile ziyaretçileri resmen büyülüyor. Daha çok dergi siteleri tarafından tercih edilen bir ücretsiz WordPress temasıdır.

Dergi, gazete, yayın siteleri ve kişisel bloglar tarafından sevilerek kullan News Portal ücretsiz olmasıyla kullanıcıların ilgisini daha çok çekiyor. Tema üzerinde neredeyse her şeyi değiştirebilir ve kendinize özgün kılabilirsiniz. Özel bileşenler, birden fazla demo desteği ve özelleştirme seçenekleri ile donatılmış bir temadır. News Portal paneli üzerinden tema üzerinde değişiklik yapabilir ve bunları  kaydetmeden görebilirsiniz. Böylelikle değişiklikleri sunmadan önce görebilecek ve buna göre yayımlayabileceksiniz.

WooCommerce eklentisi ile uyumluluğu ve SEO uyumluluğu sayesinde tema üzerinden e-Ticaret yaparak büyük kitlelere ve cirolara ulaşabilirsiniz.

İNCELE  İNDİR

 

2- Vertex WordPress Teması

Ücretsiz WordPerss Temaları

Vertex WordPress Teması

Fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz veyahut portföyünüzü sunacağınız bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Bu arayışınız için Vertex doğru adres diyebiliriz.

Vertex, sade, duyarlı ve modern tasarımıyla ön plana çıkan şık bir WordPress temasıdır. Vertex ile çektiğiniz fotoğrafları ön plana çıkarak fotoğrafçılığınızı ziyaretçilerinize kanıtlayabilirsiniz.

Temayı kendi istekleriniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Ark planı, menüleri, logosu, sayfaları ve birçok yeri WordPress yönetici paneli üzerinden rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. WooCommerce uyumluluğu ile siteniz üzerinden fotoğraf ve benzeri satışlar yapabilirsiniz. Satış için mağaza, sepet ve ödeme sayfaları da temada bulunmaktadır.

İNCELE İNDİR

3- Meris WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Temaları

Meris WordPress Teması

Son zamanlarda kurumsal firmaların WordPress tabanına yönelmesiyle kurumsal WordPress tema sayısı da artmış durumda. Ücretsiz olarak yayınlanan arasında bulunan Meris teması tam bir diyebiliriz.

Modern ve sade tasarımıyla işinizi ön plana çıkarabilecek ve müşterilerinize sunabileceksiniz. Meris teması responsive tasarıma sahip olduğu için sitenizi ziyaret eden kullanıcılar siteyi en uygun biçimde görüntüleyebilecekler. Tema üzerinde oynamalara yaparak Mersi temasını farklı tür siteler içinde kullanabilirsiniz.

İNCELE  İNDİR

4- GreatMag WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Temaları

GreatMag WordPress Teması

GreatMag, sadeliği ve şıklığıyla ücretsiz WordPress temaları arasında ses getirmeyi başaran bir temadır. Duyarlı tasarımı sayesinde ziyaretçiler hangi cihazdan giriş yaparlarsa yapsınlar siteyi en uyumlu biçimde görüntüleyeceklerdir.

GreatMag temasını özelleştirerek bir çok alanda kullanabilmeniz mümkün. Tema üzerinde birçok alanı istekleriniz doğrultusunda değiştirebilir ve değişiklikleri yayımlamadan görebilirsiniz. Siteye ilk giriş yaptığınızda geniş ve göz alıcı slider ile karşılaşıyorusunuz. Slider sayesinde en popüler olan postları ön plana çıkararak ulaşılması kolay hale getirebilirsiniz. Temiz kod yapısı sayesinde arama motorları tarafından da sevilen bir temadır.

İNCELE  İNDİR

5- NewsAnchor WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Temaları

NewsAnchor WordPress Teması

NewsAnchor, güzelliği ve şıklığıyla dikkatimizi çeken ücretsiz WordPress temalarından bir tanesidir. Teknoloji sitesi, dergi, magazin, haber veya blog tarzı bir site açacaksanız Newsanchor işinizi görebilir. Ana sayfada basit ama kullanışlı bir slider bulunmaktadır. Slider ile gönderilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ana sayfa demo özelliği ile kategorilere ayrılmış bir biçimdedir. Temayı özelleştirerek geniş çaplı değişiklik yapabilirsiniz.

Temanın hem ücretli hemde ücretsiz versiyonu bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonunda bile onlarca özellik ve bileşen bulunmaktadır. Temanın ücretli versiyonunu satın alarak tüm özellikleri aktif hale getirebilir ve açılan tüm özelliklerle sitenize ayrı bir hava katabilirsiniz.

İNCELE  İNDİR

6- Astrid WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Temaları

Astrid WordPress Teması

Sırada şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Astrid var. Kurumsal WordPress teması olan Astrid rakip temaları şıklığı ve sadeliğiyle resmen solluyor. Kurumsal şirketiniz var ve WordPress tabanlı bir tema arıyorsanız Astrid teması tam size göre. Astrid ile şirketinizin tanıtımını geniş çaplı yapabileceksiniz.

Hakkınızda tanıtım yazısını, yaptığınız işleri, iş istatistiklerini, takım arkadaşlarınızı, çalışma alanlarınızı, referanslarınızı ve portföyünüzü ayrıntılı bir şekilde sergileyebileceksiniz. Doğru ve etkili bir sunum ile kitlenizi arttırabilecek ve iş sayınızda gözle görülür bir artış sağlayabileceksiniz.

İNCELE  İNDİR

7- Driving School Lite WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Temaları

Driving School Lite WordPress Teması

Sürücü kursu işletiyorsanız ya da Sürücü kursu eğitmenliği yapıyorsanız bu tema tam size göre. Günümüzde reklam ve ticaret konusunda internet büyük bir paya sahip diyebiliriz. Sürücü kursunuzu tanıtmak ve öğrenci sayısını arttırmak istiyorsanız güzel bir web sitesine ihtiyacınız kesinlikle olacaktır.

Driving School Lite sürücü kurslarına özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Kurs tanıtımını yapabileceğiniz sade ve şık bir tasarıma sahip olduğu için global çapta tercih edilen temalar arasında yer alıyor.

Tek bir ana sayfaya sahip tasarıma sahiptir. Sürükleme yöntemiyle diğer sayfalara ulaşabilirsiniz. Tek sayfaya sahip olmasıyla ultra bir hız sunmaktadır. Ziyaretçileriniz tek sayfa sayesinde aradığını kolaylıkla bulabilecek ve sizinle iletişime geçebilecektir.

İNCELE  İNDİR

Ücretsiz WordPress Temaları İndir