En Popüler 3 WordPress Emlak Teması

tarafından
176
En Popüler 3 WordPress Emlak Teması

Daha önceden yazımıza konu almış olduğumuz En Popüler 4 WordPress Emlak Teması yazımızın devamı olan . Hali hazırda emlakçılık işi ile meşgul kişilerin ve emlak alım satın sitesine sahip olarak gelir elde etmek isteyen kişilerin isteğini tam anlamı ile karşılayacak olan   Temalarını yazımı konu almış bulunmaktayım. Mobil ve masaüstü uyumlu temaların öncü özelliklerinden birisidir. arasında bulunması muhakkak ki bulunması gereken özellikler listeleme türleridir. Paylaşımını yaptığım temaların hepsinde ızgaralama ve klasik listeleme seçenekleri bulunmaktadır. Bu iki listeme şekli site ziyaretçilerinize keyifli zaman geçirme açısından kuşkusuz önemli konumu bulunmaktadır. Yönetim paneline giriş yaparak emlakçılara bayilik girişi tanımlayabilirsiniz ve bunun karşılığında bir miktar gelir sağlayabilirsiniz. Bu 3 tema arasında görünüm olarak hoşunuza gitmesi yeterli olmaktadır. Kurulumu çok basit otomatik bir şekilde yapılmaktadır. Uzun derleme sonucu işinizi görecek 3 adet tema ile karşınızdayım. Hali hazırda mevcut bir iş yeri olanları bir üst düzeye taşıyarak satış marjlarını katlayarak kar oranlarının armasında yardımcıları olacaktır. Paylaşmış olduğum 3 sürekli olarak geliştiricileri tarafından geliştirilmektedir ve düzenle aralıklarla güncelleme alan Premium WordPress temalarıdır.

1. EstateEngine WordPress Emlak Teması

EstateEngine Emlak Teması

EstateEngine emlak teması, EngineThemes geliştirici tarafından sunulmaktadır ve piyasadaki muadili olan emlak temaları arasında kien iyi WordPress emlak temalarından biridir. Kendine özgü olan modüller sayesinde kendi sitenizi oluşturmanıza kolaylık sağlayan WordPress emlak temasıdır. Tema içeriğinde mobile özel tasarım mevcuttur.

  • Siteye giriş yapan ziyaretçiniz sitede bulunduğu  süre zarfında sürekli farklı ölçütlere sahip geliştirilmiş bir arama sekmesi ziyaretçimizi takip etmektedir. Yeni bir anahtar kelime ekleyerek daha fazla ilanlara erişimine olanak sağlamaktadır.
  • Sürekli yeni sayfa yüklemesi olmadan dikkatinizi çekecek yeni ilanları keşfetmesini sağlayacaktır ve ziyaretçiniz sitede gezinirken zaman kaybı yaşamadan rahat bir şekilde dolaşım sağlayacaktır.
  • Birden fazla görüntüleme seçeneği bulunmaktadır. Izgara görünümü veya Liste görünümü arasında geçişler yaparak göz zevkine uyumlu şekilde gezinebilir.

Piyasada ki mevcut bütün emlak temalarının aksine, ana sayfanın üst bölümünde tam genişlikte bulunan özel bir Google Haritası yer almaktadır.

İNCELE

 

 

2. RealHomes WordPress Emlak Teması

 

RealHomes Emlak Teması

RealHomes emlak alım satım işleri yapanlar için oldukça modern ve kullanışlı bir WordPress emlak temasıdır ve geliştirici tarafından sürekli güncelleme almaktadır. Emlak sitesinde mutlaka bulunması gereken özellikleri ile amaca yönelik modern tasarım sunmaktadır.

RealHomes emlak teması şuan ThemeForest sitesindeki en popüler emlak arasında yerini korumaktadır. Sürükle bırak sayfa oluşturucu ve referanslar, sloganlar, genel bildirim mesajları, ana sayfada ön plana  çıkan fonksiyonlar gibi önemli verilerinizi görüntülemeniz de site sahibine olanak sağlayan widgetıyla birlikte gelmektedir.

WordPress üzerinden iki sürümü mevcut olan temalar arasında seçim yapmanıza olanak sağlamaktadır. Modern ve klasik temaları mevcuttur. Hangi temayı kullanırsanız kullanın fonksiyonlar oldukça gelişmiş ve işlevseldir. 

İNCELE

 

3. Wealty WordPress Emlak Teması

Wealty Emlak Teması

Wealty, ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamak amacıyla emlak sitenizi oluşturmanıza olanak sağlayan çok amaçlı bir emlak WordPress temasıdır. Dikkatleri üzerine çeken  bir tasarımı ve kullanımı kolay olan özellikleri sayesinde kodlama bilgisine gerek kalmadan işlerinizi hızlı şekilde bir üst seviyeye taşımanızda en büyük yardımcınız olacaktır.

Temanın tasarım kısmının oldukça esnek olması sayesinde farklı düzenlemeler yaparak önceden oluşturulmuş birden fazla dizi arayüzü barındırmaktadır. Örnek vermek gerekirse  özellik kaydırıcısı, görüntüleme sistemi olan ızgarası ve daha fazlası alt bilgi kısmı ana bölümün ardından seçimlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Wealty emlak teması ile mevcut taşınmazlarınızı bir ızgara listeme türü ve klasik  listeme türü  ve kısa listeleme  görünümünde görüntüleyebilirsiniz. Wealty yönetim paneli üzerinden birden fazla kullanıma hazır arayüz bulunmaktadır. Size gözünüze ve ziyaretinizin göz zevkine uyacak şablonu seçmek kalacaktır. Entegre görsel oluşturucu fonksiyonunu kullanarak, önceden oluşturulan tasarımlardan herhangi bir bölümünü kendi dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

İNCELE