En Popüler 4 WordPress Emlak Teması

tarafından
245
En Popüler 4 WordPress Emlak Teması

Emlak alım satım veya emlak ilanlarının yayınlanacağı platforma sahip olmak isteyen site sahiplerinin en çok önem verdiği faktör mobil ve masaüstü uyumlu olmasıdır istinasız olarak. Paylaşımını yaptığım popüler WordPress ortak özellikleri emlak ilanlarının profesyonel olarak listelenmesi, emlakçılara özel panel tanımlayabilme ve emlak arama formları özelliği içerdiği. Bu temaların görsel olarak hoşunuza gitmesi yeterlidir kurulumu oldukça kolaydır. Emlak sektörüne yeni giriş yapanlar için veya mevcut bir iş yeri olanları bir üst seviyeye taşıyarak satışlarını katlamasına olanak sağlayacak en iyi 4 WordPress temasını yazımıza konu almış bulunmaktayız. Paylaşıma sunduğum bütün temalar sürekli geliştiricisi tarafından sürekli geliştirilen ve güncelleme alan WordPress temalarıdır. Dilerseniz diğer temaları paylaştığımız kategorimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

1. Real Estater Teması

Real Estater teması görünüm olarak oldukça modern tasarıma sahiptir. Çok fonksiyonlu ve ihtiyaçlara tam anlamı ile karşılık veren bir dır.

Real Estater temasının iki versiyonu mevcuttur. Ücretsiz ve pro sürümü olarak piyasasının en iddialı olan emlak WordPress temalarından biridir.

Ziyaretçilerinin tarafından anlaşılır modern bir web sitesi istiyorsanız tamda ihtiyacınızı karşılayacak temadır.

İNCELE

 

2. HomeFinder WordPress Emlak Teması

HomeFinder mağazasın da bulunan premium bir WordPress emlak temasıdır. Bootstrap 3.x çerçeve alt yapısı kodlamasıyla oluşturulmuştur. Mobil ve Masaüstü uyumlu bir temadır. HomeFinder wordpress temasını kullanarak basit ve kolay bir şekilde her türlü emlak web sitesini oluşturabilirsiniz. Mevcut taşınmazlarınızı sergilemek, tanıtımını yapmak ve satmak amaçlarınızı görebileceğiniz bütün özellikleri barındırmaktadır.

  • Satılık veya Kiralık Gayrimenkul özelliğini kullanarak ayrı kategoriler oluşturabilirsiniz.
  • Ön plana çıkarıp vitrin bölümü eklemesi yapabilirsiniz.
  • Gelişmiş Emlak filtreleme sistemi
  • Kolay emlak ekleme özelliği

İNCELE

3. Real Spaces WordPress Emlak Teması

Real Spaces teması emlak web sitesi amacı ile tasarlanmış ve geliştirilmiş bir WordPress emlak temasıdır. Emlak ofisleri ve kişisel işler için oldukça kullanışlıdır.

Sitenize giriş yapacak ziyaretçiler için oldukça anlaşılır ve modern bir tasarıma sahiptir. İlan paylaşacak ziyaretçilere veya ilan satın alacak ziyaretçilerinize üyelik oluşturma seçeneği sunarak alıcı ve satıcı arasında iletişimi kolaylaştırarak ticaretinize kolaylık sağlamaktadır. Ziyaretçilerimiz üye oluştururken sizin belirlediğiniz sözleşmeleri kabul etmiş sayılmaktadır. Performans açısından oldukça optimum düzeyde çalışmaktadır.

İNCELE

 

4. AgentPress Pro WordPress Emlak Teması

AgentPress Pro, StudioPress geliştirici tarafından geliştirilen modern tasarıma sahip bir WordPress emlak temasıdır. Yapay zeka tasarımı, gelişmiş işlevselliği ve akıllı listeleme fonksiyonları ile sektörde bulunan temalar arasında önde gelen emlak temaları arasında liderliğini korumaktadır. 2 farklı versiyonu mevcut bulunmakta ücretsiz ve premium versiyonu vardır. Premium lisansı satın alarak bir çok yapay zekaya sahip özellikleri kullanabilirsiniz. İki versiyon arasında ki farklardan örnek vermek gerekirse gönderi türleri, sınıflandırma ve widgetlerin yanı sıra farklı listeleme türlerine sahip olacaksınız. Ziyaretçilerinize gerekli bilgileri sunmak adına 6 adete kadar ana sayfasına widget ekleme alanı etkinleştirilecektir.

İNCELE