Envo Magazine WordPress Dergi Teması

tarafından
749
Envo Magazine WordPress Dergi Teması

Envo Magazine WordPress Dergi Teması

Envo Magazine WordPress Teması, magazin ve dergi için en uyumlu ve en modern bir temadır. Temiz ve sade tasarıma sahip olmasına rağmen bir o kadarda dikkat çekiciliğiyle karşımıza çıkıyor. Magazin, dergi, haber, teknoloji alanlarındaki sitenize tema arıyorsanız tam yerindesiniz. Envo Magazine bu alanlardaki web sitelerin tema ihtiyacını tam anlamıyla giderecek. Temanın dikkat çekiciliği ziyaretçi sayınızı arttırmaya olanak sağlayacaktır. Özellikle magazin ve dergi sitenizde kullanmayı düşünüyorsanız dikkat çekiciliğiyle ziyaretçilerinizi büyüleyecek ve ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Envo Magazine Temasının Özellikleri

Responsive Tasarım

Boyutlara duyarlı bir tema arıyorsanız Envo Magazine bu isteğinizi de karşılıyor. Responsive tasarım sayesinde ziyaretçilerinizin ekran boyutunu ve ekranın yönünü tespit ederek sitenizi ziyaretçiye en uygun hale getiriyor.

SEO Uyumlu

Arama motoru botlarının rahatlıkla içeriğe ulaşabileceği ve insanlar tarafından da kabul edilen en uygun kodlarla profesyonel hale getirilmiştir. Tema sizlere bazı SEO ayarları ve özellikleri sunmaktadır. Bu özellikleri yetersiz bulursanız Yoast SEO, All in One SEO ve diğer SEO eklentilerini uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

Özel Widget’lar

Sizlere sunulan çeşitli widget’lar ile header, footer, sidebar alanlarını özelleştirebilirsiniz. Unutmayın ki dikkat çekicilik ziyaretçiler için her zaman artı puandır.

Renk Seçenekleri

Envo Magazine temasının panelinden istediğiniz renklerle sitenizi rengarenk yapabilirsiniz. Envo Magazine temasında her şey sizin elinizde. Tema bol renk seçeneğiyle sizin tarafınızdan süslenmeyi bekliyor.

Envo Magazine WordPress Magazin Teması

Envo Magazine

 

Envo Magazine WordPress Teması İndir

Ücretsiz WordPress Temaları

İNCELE      İNDİR