Fino WordPress Teması

tarafından
510
Fino WordPress Teması

Fino WordPress teması, her tür işletme web sitesi için mükemmel olan Gutenberg’e hazır ücretsiz WordPress temasıdır. Bu tema, kullanıcıların çekici ve modern web sitelerini kolayca oluşturmasını sağlamak için canlı önizlemelerle tamamen özelleştirilebilir. Yalnızca tüm cihazlar için duyarlı olmakla kalmaz, aynı zamanda Fino, retinaya hazırdır, SEO dostudur, tüm büyük tarayıcılarla uyumludur ve çeviriye önyüklemeye hazırdır. Bu harika tema aynı zamanda önemli Sayfa Oluşturucular eklentileriyle de test edilmiştir.

Fino WordPress Teması Özellikleri

Sayfa Oluşturucu Desteği

Mükemmel siteyi oluşturmanın etkili ve kolay süreci için popüler WordPress Sayfa Oluşturucu eklentileriyle tamamen uyumludur! Tema sağlayıcılardan tüm bilgileri ve desteği alın.

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca değiştirin. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget’ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Sağdan Sola (RTL) Desteği

Yerel sağdan sola metin yönü olan uluslararası kullanıcılar için, temayla ilgili özel destekten kendisiyle ilgili gerekli tüm desteği kolayca alın.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget’ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

WPML Uyumlu

Popüler WordPress çok dilli eklenti WPML ile tamamen uyumludur. Tamamen çeviriye hazır bir web sitesi oluşturun ve tüm web sitesi içeriğinizin hedef kitlenize çevrilmesini sağlayın.

Retina Uyumlu

İnç kare başına daha fazla piksel gösteren retinaya hazır ekran sayesinde web sitenizde daha keskin ve net görüntü ve çözünürlük elde edin!

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Web sitenizi, tercih ettiğiniz herhangi bir tarayıcıyı kullanarak gereksiz gecikme ve daha da hızlı yükleme süresi olmadan kullanın.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Tanının! Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeyi tıklayarak yükleyin.

Fino WordPress Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR