Fit Coach WordPress Fitness Teması

tarafından
180
Fit Coach WordPress Fitness Teması

Fitness veya sağlık üzerine tema mı arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Fit Coach ile hedefinize bir adım daha yaklaştınız. Vücut geliştirme sporuyla ilgilenirken bir yandan da fitness üzerine paylaşım yapabilecek harika bir temayla karşı karşıyasınız. Fit Coach fitness teması, spor salonları, sağlık kuruluşları, yoga ve fitness eğitmenleri için tasarlanmış WordPress tabanlı bir temadır. Yapacağınız paylaşımlar ile vücüt geliştirme alanında adınızı Fit Coach ile sağlayabilirsiniz. İyi bir sporcu ve eğitmen olduğunuzu öğrencilerinize yansıtarak devamlı olarak sizinle çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Özgür kişiselleştirme ile temayı hayal dünyanızın gücüyle şekillendirebilirsiniz. Sınırsız renk desteği sayesinde istediğiniz rengi seçerek temaya renk katabilirsiniz. WordPress Fitness temasıyla öğrencilerinize özel olarak yazılar yazıp, videolar paylaşabileceksiniz. Tema sade ve modern tasarımıyla öne çıkıyor. Responsive tasarımı sayesinde her türlü ekrana ve mobile uyumlu bir tasarıma sahiptir. İsterseniz Awaken WordPress Teması yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Fit Coach Temasının Özellikleri

Responsive Tasarım

Sitenizi ziyaret edenlerin ekran boyutları otomatik olarak algılanıp tasarım ekran boyutuna özel olarak görüntülenmektedir. Responsive tasarım sayesinde sitenizi tüm cihazlardan sorunsuz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Özel Takvim Eklentisi

Fit Coach Teması Takvim Eklentisi

Fit Coach Teması Takvim Eklentisi

Fit Coach temasına özel olarak hazırlanan özel takvim eklentisi ile sitenize ayrı bir hava katacaksınız. Takvim eklentisi ile vücut çalıştığınız bölgeleri gün belirterek ekleyebilirsiniz. Eklentiyi özelleştirip farklı günlerde bulunduğunuz spor salonlarını da ekleyebilirsiniz.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Tema tüm tarayıcılarla uyumlu olarak tasarlanmıştır. Ziyaretçiler sitenizi ziyaret ederken tarayıcı konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaklar.

Sayfa Oluşturucu

Oluşturduğunuz sayfaların dikkat çekmesini mi istiyorsunuz? İşte Fit Coach bu isteğinizi tam olarak karşılıyor. Sayfa oluşturucu eklentileri ile uyumluluk göstermektedir. Fit Coach ile oluşturduğunuz sayfaları eklentilerin oluşturduğu özel sayfa tasarımları arasından istediğinizi seçerek süsleyebilirsiniz.

Tema Düzenleyici Desteği

Tema düzenleyici ile temayı anlık olarak düzenleyebilir ve düzenlemelerinizi yayımlamadan sadece sizin görebileceğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu destek sayesinde temanın renklerini, menüleri, widget'ları, arka plan resmini değiştirebilirsiniz.

Sınırsız Özelleştirme 

Tema üzerinde neredeyse her şeyi değiştirebiliyorsunuz. Fit Coach temasını kendinize özgün yapmak sizin elinizde. Hayal gücünüzü ortaya çıkarın ve temanın her yerini kendinize özgün kılın.

Forum Eklentisi Uyumluluğu

FitCoach WordPress Fitness teması forum eklentileri ile tamamen uyumlu çalışabilmektedir. Forum eklentilerini aktif ederek öğrencileriniz için paylaşımlar yapabilir ve onların sorularına cevap verebilirsiniz.

Fit Coach Yazılar Bölümü

Fit Coach Yazılar Bölümü

Ücretsiz WordPress Fitness Teması İndir

İNCELE  İNDİR