Flare WordPress İşletme Teması

tarafından
229
Flare WordPress İşletme Teması

, bir işletme web sitesi için en uygun, güzel ve profesyonel görünümlü bir web sitesidir. Çok sayıda güzel tasarım ve unsur ile geliştirilmiştir. Ve duyarlı bir düzenin dahil edilmesiyle, herhangi bir ekran boyutundaki herhangi bir cihazda harika görünebilir. Bu tema aynı zamanda web sitelerinizde kullanılabilecek birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir, web sitesi oluşturma deneyiminizi herhangi bir kod satırı olmadan çok kolay hale getirebilecek birçok özelleştirilebilir seçenek. Böylece, herhangi bir çaba harcamadan da yapılandırılabilir.

Flare WordPress İşletme Teması Özellikleri

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca dönüştürün. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress'te acemilik mi çekiyorsun? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Özel Widget'lar

Web sitenizdeki içerik parçalarını ve medyayı, özellikle kenar çubuklarında, üstbilgi ve altbilgide, özel widget'larla karıştırın ve eşleştirin. Web sitenizi kendi tarzınıza göre yeniden tanımlayın.

Özel Renk Şeması

Profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanan özel renk şemaları ile web sitenizin tamamını tek bir tıklamayla yeniden tasarlayın. Sitenizin görünümünü yenilemenin hızlı ve muhteşem yolunu deneyimleyin.

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Çoklu Ana Sayfa düzeni

Üzerine inşa etmeyi seçebileceğiniz önceden oluşturulmuş birinci sınıf görünümlü ana sayfa düzenleri! Ana sayfa düzenleriyle sahip olduğunuz çoklu seçeneklerle yaratıcı ve yenilikçi olun!

WPML Uyumlu

Popüler WordPress çok dilli eklenti WPML ile tamamen uyumludur. Tamamen çeviriye hazır bir web sitesi oluşturun ve tüm web sitesi içeriğinizin hedef kitlenize çevrilmesini sağlayın.

Gelişmiş Tipografi

Titizlikle tasarlanmış başlıklar, paragraflar ve Google yazı tipleri gibi bir dizi şık ve zarif tipografi seçeneği edinin. Harika içeriğinizi cesur ve güzel bir tasarımla sergileyin.

Özel CSS (Ek CSS)

WordPress sitenizin arka ucuna özel CSS ekleyerek sitenizdeki herhangi bir öğeyi ihtiyacınıza ve blog gereksiniminize göre düzenleyin, özelleştirin ve stilize edin.

WordPress İşletme Temaları

Flare WordPress İşletme Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR