Gaming Mag WordPress Teması

tarafından
441
Gaming Mag WordPress Teması

Gaming Mag, modern ve oyunculara hitap eden tasarımıyla yayınlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Gaming Mag WordPress teması oyun üzerine blog açmak isteyenlerin tam aradığı tema diyebiliriz. Oyunculara hitap eden bu tasarımla oyuncuları sitenizde daha uzun süre tutmak artık mümkün. Öne çıkarılan gönderiler kısmına ziyaretçilerin ilgisini çekecek gönderiler ekleyerek paylaşımların daha çok hit almasını sağlayabilirsiniz. Gaming Mag teması SEO optimizasyonlu ve tamamen duyarlı olarak kodlanmıştır. Tema üzerinde birçok alanı değiştirebilmek mümkün. Sınırsız renk seçenekleriyle, özel arka plan görselleri, sosyal medya simgeleri, özel widget’lar ve çok daha fazlası bu temayla beraber ücretsiz olarak geliyor. Gaming Mag çeviri hazır bir temadır. Çeviri eklentileri ile temayı farklı dillere çevirebilirsiniz. Dilerseniz diğer WordPress temalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Gaming Mag WordPress Teması Özellikleri

Duyarlı Tasarım

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların ekran boyutları ve ekran yönü otomatik olarak algılanmaktadır. Algılanan özelliklere göre tasarım şekillenmektedir ve kullanıcılar tasarımı en uygun biçimde görüntülemektedir.

SEO Uyumlu

Bir temanın olmazsa olmazlarından bir tanesi de SEO uyumlu olmasıdır. SEO uyumluluğu sayesinde popüler olan SEO uygulamalarını sitenize uyarlayabilirsiniz. SEO eklentileri ile kurallara uyarak sitenizi üst sıralara taşımak artık sizin elinizde.

Dergi Tarzı Tasarım

Gaming Mag teması çok sayıda gönderiyi tek bir sayfada bulundurmasıyla online dergi ve bloglara hitap etmektedir. Online dergi ve oyun bloglarına gerekli düzenlemeyi yaparak temayı uyarlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Gönderiler

Temanın üst kısmında bulunan öne çıkan gönderiler bölümüyle ilgi çekici yazılarını öne çıkarabilir ve kullanıcıların rahatlıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Çeviriye Uygun

Çeviri eklentilerine tamamen uyumlu olarak çalışabilmektedir. Çeviri eklentileri ile temayı farklı bir dile çevirebilirsiniz.

Sınırsız Renk Seçeneği

Sınırsız renklerle web tasarımını özgün hale getirmek sizin elinizde. Sınırsız renk seçeneğiyle ışıltılı bir web sayfası oluşturun ve özgürlüğün tadına varın.

WordPress Oyun Blog Teması İndir

Ücretsiz WordPress Temaları İndir

İNCELE  İNDİR