Getwid Base Kurumsal WordPress Teması

tarafından
125
Getwid Base Kurumsal WordPress Teması

Base ile işletmeniz için temiz ve modern görünümlü bir web sitesi oluşturun. Bu hafif tema, size biraz zaman kazandıracak önceden tasarlanmış bir dizi sayfayla birlikte gelir. Sosyal medya entegrasyonu ile birlikte gelir, böylece içeriğinizi çeşitli sitelerde kolayca paylaşabilirsiniz. Getwid Base ayrıca ziyaretçilerinizin mahremiyetine saygı duyacak şekilde tasarlanmıştır ve GDPR ile uyumludur. Bunun da ötesinde, SEO optimize edilmiş ve çapraz tarayıcı uyumludur.

Getwid Base WordPress Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Instagram Besleme Seçenekleri

Instagram hesabınıza daha fazla kullanıcı etkileşimi ve takipçi de alın. Tek bir tıklama ile Instagram'ınızı web sitenize entegre edin.

Gelişmiş Tipografi

Titizlikle tasarlanmış başlıklar, paragraflar ve Google yazı tipleri gibi bir dizi şık ve zarif tipografi seçeneği edinin. Harika içeriğinizi cesur ve güzel bir tasarımla sergileyin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Google harita entegrasyonu

Yenilikçi olun ve basit entegre Google Haritalar ile kullanıcılarınızın tam olarak nerede olduğunuzu bulmasına yardımcı olun. Büyük bir etki yaratan basit bir web haritalama aracı.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Web sitenizi, istediğiniz herhangi bir tarayıcıyı kullanarak gereksiz gecikme ve daha da hızlı yükleme süresi olmadan kullanın.

Şık 404 Hata Sayfası

Sitenizde 404 hatası mı var? Endişelenmeyin, tema, kullanıcının meydana gelen hatayı bilmesini sağlayan yerleşik bir 404 Hata sayfasıyla birlikte gelir.

Çeviri Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Getwid Base WordPress Kurumsal WordPress Teması

WordPress Kurumsal WordPress Teması İndir

İNCELE İNDİR