Hava Durumu Scripti

tarafından
856
Hava Durumu Scripti

Seyahat ederken, okula giderken, dışarıya çıkarken, işe giderken vb. şekilde dışarıya çıkacağımız zamanlarda hava durumunu çoğunlukla kontrol ederiz. Havanın yağmurlu, karlı veya fırtınalı olması çoğu zaman hayatı olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden günlük hayat için önemli bir yerde bulunmaktadır. Kendimizi günlük hava durumu tahminine göre hazırlamalıyız. Gün içerisinde yağmur bekleniyorsa ona göre giyinmeli ve yanımıza şemsiye almalıyız. Hava durumunu öğrenmek için artık birden fazla kaynak mevcut. Televizyondan, mobilden ve bilgisayardan hava durumu tahminlerini öğrenmek mümkündür. Hava durumu tahminlerini internet üzerinden yayınlamak artık çok basit. scripti ile sitenizi ziyaret edenler kendi bulundukları illerde hava durumunun nasıl olacağını ayrıntılı olarak görebilecekler.

scripti tamamen ücretsiz bir scripttir. verilerini meteoroloji merkezinin sitesinden almaktadır. Bu nedenle herhangi bir hata olması söz konusu değildir. Script ile şehirlerin ilçelerini de görüntüleyebileceksiniz. Şehir seçimi harita üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu seçim olayı scripte güzel bir hava katmaktadır. Dilerseniz paylaştığımız diğer scriptleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Tahmini Script Özellikleri

  • Kurulumu ve kullanımı basit bir scripttir. Herhangi bir kod bilmeniz gerek kalmayacak.
  • Harita üzerinden şehir seçme özelliği bulunmaktadır.
  • Sayfa yenilemeden ayrıntılı olarak listeleme bulunmaktadır.
  • İl ve ilçelere göre tahmini gösterimi yapılmaktadır.

Scripti Kurulumu

  1. Sitemizde bulunan yeşil renkli indir butonuna tıklayarak script dosyalarını masa üstünüze indiriniz.
  2. İndirdiğiniz script dosyalarını rardan klasör içerisine çıkarınız.
  3. “hava” klasörü içerisinde script dosyaları bulunmaktadır. Bu dosyaları sitenizin sunucusuna FTP ile bağlanarak aktarımı sağlayınız.
  4. Aktarım bittikten sonra scripti rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tahmin Sitesi

Tahmin Sitesi Scripti İndir

İNDİR

rar şifresi: maytema.com