Hueman WordPress Teması

tarafından
320
Hueman WordPress Teması

Hueman – Ücretsiz

hızı ve mobil uyumluluğu sayesinde arasında öne plana çıkmaktadır. Blog ve dergi temaları için en iyi puanı alan temadır.

Özelleştirilebilir Modern Tasarım

wordpress ücretsiz temalar arasında en beğenilen temalar arasında yer almakta. Beğenilmesinin en önemli sebebi modern bir tasarıma sahip olmasıdır. Modern tasarımını temanın size sunduğu ayarlardan istediğiniz biçimde özelleştirebilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Google’a göre %100 mobil uyumlu kabul edilmektedir. Tema her boyuttaki ekrana uyumluluk sağlamasıyla da ayrıca öne plana çıkmaktadır. Temanın yüksek çözünürlülük desteği de bulunmaktadır.

Hangi Siteler İçin Tercih Edilmeli?

blog ve dergiler için tam puan alan bir tema.

Tasarımı itibariyle çok yönlü bir tasarıma sahip. Çok yönlülüğü sayesinde kişisel blog, kurumsal, işletme siteleri, okul vb. alanlara rahatlıkla uyarlanabilir ve kullanılabilir bir temadır. Temanın mobil uyumluluğu üst düzey olduğu için hızı konusunda da aynı seviyede seyretmekte. Temanın kullanımı, ayarları basit ve kullanışlıdır.

Widget Alanı

Hueman  4 widget alanı içermektedir.

  1. Birincil: sol kenar çubuğunda görüntülenir.
  2. İkincil: sağ kenar çubuğunda görüntülenir.
  3. Başlık: site başlığının ve ya logonuzun yanına görüntülenir.
  4. Altbilgi: her sayfanın altbilgisinde %100 genişlik gösterir.

Birden Fazla Sayfa Düzeni

Sayfalarınıza özel olarak size sunulan birden fazla düzen arasından istediğinizi seçip özelleştirebilirsiniz. Ana sayfanıza, yazıların bulunduğu sayfaya, arama sayfalarınıza yeni düzenler oluşturabilirsiniz.

Hueman WordPress Teması İndir

Ücretsiz WordPress Temaları

İNCELE    İNDİR