Idyllic WordPress Teması

tarafından
334
Idyllic WordPress Teması

, neredeyse her tür siteye uygun olacak kadar esnek ve çok yönlü olmayı başaran, WordPress için ücretsiz, çok amaçlı bir temadır. Tek Tıkla Demo İçe Aktarma, tonlarca mevcut demo ile birlikte şaşırtıcı görünümlü bir web sitesi oluşturmayı olabildiğince kolay hale getirir. Aynı zamanda son derece duyarlıdır, bu nedenle sitenizin mobil cihazlarda iyi performans göstermemesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu tema aynı zamanda işleri daha da iyi hale getirmek için iyi bir SEO için tasarlanmıştır.

Idyllic WordPress Teması Özellikleri

Sorumlu tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca değiştirin. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Site kullanıcılarınıza daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur

İletişim Formları

Müşterilerinizin güzel tasarlanmış iletişim formlarını kullanarak web sitenize tüm ayrıntılarıyla kaydolmalarına olanak tanıyan İletişim Formu eklentileriyle uyumludur.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Web sitenizi, tercih ettiğiniz herhangi bir tarayıcıyı kullanarak gereksiz gecikme ve daha da hızlı yükleme süresi olmadan kullanın.

TEMAYI İNCELEİNDİR

Idyllic WordPress Teması İndir

Ücretsiz WordPress Temaları