Infinity News WordPress Teması

tarafından
164
Infinity News WordPress Teması

çeşitli amaçlara uygun şık ve güzel görünümlü bir site oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bir blog, haber portalı veya bir dergi sitesi isteyip istemediğiniz önemli değil, yeterince esnektir. Tema oldukça duyarlıdır, bu nedenle her tür cihazdan ziyaretçiler sitenize herhangi bir sorun olmadan erişebilir. Her şeyi zevkinize göre kişiselleştirmenize yardımcı olacak bir dizi özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Bunun da ötesinde, WooCommerce ve Elementor gibi bir dizi faydalı eklentiyle de uyumludur. Google Adsense desteği ile sitenizden para kazanmak daha da kolay hale geldi.

Infinity News Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Sayfa Oluşturucu Desteği

Anında ve kolayca özel web sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan Sayfa Oluşturucu eklentilerini destekler. Ön uç veya arka uç sayfa oluşturucuların / düzenleyicilerin gücünü deneyimleyin.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Dergi Tarzı Tasarım

Kullanıcıların çok sayıda gönderiyi tek bir sayfada işlemesine olanak tanıyan dergi ve gazeteler düşünülerek oluşturulmuş tema, görsel olarak çekici ve ilgi çekici hale getiriyor.

Google Adsense Uyumlu

Web sitenizdeki kitleleri ve kullanıcıları hedefleyen otomatik olarak oluşturulmuş metin ve medya dosyalarını tanıtmak ve tanıtmak için Google Adsense ile entegre edin.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medya platformlarıyla entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri kolaylaştı! Artı, neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Infinity News WordPress Teması İndir

İNCELE  –  İNDİR