İş-Sipariş-Proje Takip Scripti – Aksoyhlc

tarafından
1697
İş-Sipariş-Proje Takip Scripti – Aksoyhlc

Her yöneticinin hayalidir işleri rayına koyup çok fazla yorulmadan işlerin sorunsuz bir şekilde ilerleyiş sağlaması. Bu yazımızda bu hayalin mümkün olabileceğini anlatacağım. Öncelikle paylaşmış olduğum iş-sipariş-proje scripti bir ücretli versiyonu mevcut bir adette ücretsiz kullanabileceğiniz versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Ben ücretsiz halde rahatlıkla kullanabileceğiniz versiyonun indirme linkini aşağıda belirtip kullanmak isteyen olursa da premium versiyonunu nasıl alabileceğinizi de anlatacağım. Bende bir yönetici olarak her zaman işleri sorunsuz bir şekilde yürütebilmek adına her zaman işimin başında bulunmaktayım. Yazımda konusunu ettiğim scriptin ücretli versiyonunu satın alarak bende iş yükümü hafifletmenin planını kuruyorum.

Ücretsiz Sipariş Takip Scripti

İşlerinizi hafifletecek scripti illa bilgisayar üzerinden kullanmak şart değil %100 olarak mobil uyumluluğu sayesinde telefondan tabletten rahatlıkla iş emri oluşturabilir oluşturduğunuz iş emrini rahatça anlık olarak takip edebilirsiniz. Çok kullanışlı bir mevcuttur scriptin. Admin paneli üzerinden yapabileceğiniz işlemler sipariş, iş emri , proje takibini çok rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Ücretsiz versiyonundaki aktif olan özellikleri aşağıda belirteceğim demo kısmını inceleyerek görebilirsiniz. Yazımda direk olarak premium versiyonun farklarından bahsedeceğim. Hadi beraber scripti incelemeye geçebiliriz.

Ücretsiz İş Takip Scripti

Aksoyhlc - İş-Proje-Sipariş Takip Scripti

İş-Proje-Sipariş Takibi Yapma

Paylaşmış Olduğum Ücretsiz Versiyona Ek Olan Ücretli Versiyondaki Ekstra Sunulan Özellikler:

1) Verilen iş hakkında işin sahibine anında E-mail atabilme kolaylığı sağlamaktadır.
2) Hatırlatıcı özelliği sayesinde önemli olan işlerinize hatırlatma saati kurabilirsiniz size E-mail veya Sms olarak bilgilendirme sağlar.
3) Fatura kesme kısımı sayesinde birden fazla programa gerek kalmadan faturanızı oluşturabilirsiniz.
4) Proje hakkında dilediğiniz formatta belge veya döküman yükleyip dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
5) Blok not tarzında önemli notlarınızı ekleyebilir bir üst seçenekte belirttiğim hatırlatma özelliğini kullanabilir hatırlatma yapabilirsiniz.
6) Ekleyeceğiniz her proje ve iş emrinin sorumlularını tanımlayıp sadece sorumlu kişilerin gözetimine ekleyebilirsiniz.

7) Oluşturduğunuz proje hakkında çalışma grupları ekleyip onlara kolayca bildirim gönderebilirsiniz proje hakkında.
8) İş emirleri ve projelerin telim tarihini güncelleyebilirsiniz ve teslim tarihinden bir gün önce size hatırlatma sağlamaktadır.
9) Sistemde kayıtlı olan bütün kullanıcılara bildirim veya toplu bir şekilde bildirimlerinizi E-mail üzerinden gönderebilirsiniz.
10) Projelerinize oluşturmuş olduğunuz faturaları pdf. , xml uzantısı olarak dışa aktarabilir E-mail üzerinden de iletebilirsiniz.
11) Admin panelinize çok kolay bir şekilde Google Analytics ekleyebilir sitenizi güncel olarak takip edebilmenize olanak sağlamaktadır.
12) Projeleriniz arasında gelişmiş bir şekilde filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız projeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
13) Scriptin alt yapsının Bootstrap olması sayesinde bütün cihazlara da uyumluluk konusunda sorun çıkarmamaktadır.
14) Sisteminize anlık olabilecek bütün saldırılara karşı güvenlik önlemleri alınmıştır.
15) kullanım açısından çok esnektir. Yapmak istediğiniz bütün işlemleri admin paneli üzerinden düzenlememize kolaylık sağlamaktadır.
16) Cari hesap ekleyerek carinin ne kadar iş yaptığını ve alacağınızı kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
17) Admin paneli üzerindeki ürünler kısmını görüntüleyerek elinizdeki ürün stoğunu takip edebilir belli aralıklarla depo stok sayımı yapabilirsiniz.

Demo Giriş Bilgileri

Kullanıcı adı: aksoyhlc@gmail.com

Şifre: 123

İş Takip Scripti İndir

Sipariş Takip Scripti İndir

İNCELE  İNDİR ÜCRETLİ VERSİYON