Lekh WordPress Kişisel Blog Teması

tarafından
475
Lekh WordPress Kişisel Blog Teması

Lekh WordPress kişisel blog teması, blog siteleri için oluşturulmuş basit ve temiz bir WordPress temasıdır. Web dünyasında kişisel blog sitelerinin sayısı gün geçtikçe artış göstermeye devam ediyor. Özgün içeriklerinizi paylaşabileceğiniz bir kişisel blog oluşturmak istiyorsanız bu artık çok basit.  Bu tema ile kendinize özel bir kişisel blog oluşturabilecek ve paylaşımlar yapabileceksiniz. Yazılarınızı bu tema ile öne çıkarabilecek ve ziyaretçilerin ulaşmasını kolaylaştıracaksınız. Lekh, tamamen sade ve basit bir tasarıma sahiptir. Sadeliği ve basitliğiyle kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Tamamen kullanışlı ve her şey kolay ulaşılabilir durumdadır.

Lekh teması özel arka plan, başlık, renkler, kenar çubuğu, logo vb. alanları kolaylıkla özelleştirebileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde herhangi bir kodla uğraşmadan tek tıkla ile tema üzerinde birçok değişiklik yapabileceksiniz. Temaların kolay kullanıma sahip olması web dünyasına yeni giriş yapanlar için büyük bir kolaylık sağlıyor.

WordPress Kişisel Blog Teması

Lekh WordPress Kişisel Blog Teması

Lekh WordPress Kişisel Blog Teması Özellikleri

Duyarlı Tasarım

Lekh duyarlı tasarımı sayesinde kullanıcılara tamamen uyumlu bir görüntü sunuyor. Cihazların boyutları otomatik olarak algılanmakta ve cihazların boyutuna göre bir görüntü sunulmaktadır. Bu sayede kullanıcılar tasarım konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadırlar.

Kolay Özelleştirilebilir Tasarım

Tema üzerinde birçok yeri panel üzerinden değiştirebilirsiniz. Yaptığınız bu değişiklikleri yayımlamadan önce canlı olarak önizleyebilir ve tekrardan değiştirebilirsiniz.

Hızlı Açılan Sayfalar

Kullanıcılar çoğu zaman uzun sürede açılan sayfaları beklemeyebiliyorlar. Ziyaretçilere sağlayacağınız hızlı tasarım ile kısa sürede açılan sayfalarla memnun edeceksiniz.

Öne Çıkarılan Gönderiler

Temanın üst kısmında bizi öne çıkan gönderiler kısmı karşılıyor. Bu bölümde yazdığınız içerikleri öne çıkararak gösterimlerini arttırabilirsiniz. İlgi çeken yazıları göz önüne çıkarak ulaşımlarını kolaylaştırabilirsiniz.

Sosyal Medya Uyumlu

Sosyal medya eklentileri ile tamamen uyumlu çalışmaktadır. Sosyal medyaya entegre ederek paylaşımlarınızı sosyal medyada paylaşabileceksiniz. Sosyal medyadaki kitlenizi sitenize taşımanız artık çok basit.

Logo Yükleme Seçeneği

Web siteniz için hazırlamış olduğunuz logoyu panel üzerinden kolaylıkla yükleyebileceksiniz. Tek tık ile logonuzu sitenize yükleyebilir ve yayımlayabilirsiniz.

Çeviri Eklentileriyle Uyumlu

Tema üzerinde herhangi bir kelimeyi değiştirmek istiyorsanız çeviri eklentileriyle bunu yapabileceksiniz. Eklentiler ile tamamen uyumlu olarak çalışmaktadır ve işinizi kolaylaştırmaktadır. Çeviri yapmayı bilmiyorsanız WordPress Tema Türkçeleştirme adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hız İçin Optimize Edildi

Sitenizde en üst düzeye çıkarılmış hızları deneyimleyebileceksiniz. Tamamen optimize edilerek en üst düzeylere ulaşılması sağlanmaktadır.

WordPress Ücretsiz Kişisel Blog Teması İndir

Ücretsiz WordPress Temaları

İNCELE  İNDİR