Marjoram WordPress Yemek Tarifleri Teması

tarafından
294
Marjoram WordPress Yemek Tarifleri Teması

, blog sitelerine zarif bir görünüm vermek için oluşturulmuş ücretsiz bir WordPress temasıdır. Gıda ile ilgili bloglar için tasarlanmış olsa da, çok çeşitli siteler için çalışacak kadar esnektir. Özel Görüntü Bileşeni, küçük resimle ilgili yayınlar pencere öğesi, tuval dışı menü, özel arka plan ve daha fazlasını içeren özelliklerle, web sitenizi size en uygun şekilde kişiselleştirebilirsiniz. 5 Blog Tarz Düzeni, 15 Kenar Çubuğu Konumu ve 5 Sayfa Şablonu ile, görünüm söz konusu olduğunda seçim yapabileceğiniz bir ton seçeneğiniz olacak.

Marjoram Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karmaşa içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Basit ve Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Yazı Tipi Simgeleri

Simgeleri WordPress web sitenize entegre etmenizi sağlayan Font Awesome Icon eklentisiyle tamamen uyumludur. Dilediğiniz kadar yaratıcı olun!

Çoklu Blog düzenleri

Temayla birlikte sunulan blog düzenleri dizisinden seçim yapın ve benzersizliğinizi öngören çarpıcı bir web sitesi oluşturun.

Şık 404 Hata Sayfası

Sitenizde 404 hatası mı var? Endişelenmeyin, tema, kullanıcınızın oluşan hatayı bilmesini sağlayan yerleşik bir 404 Hata sayfasıyla birlikte gelir.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmek için uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Özel Widget'lar

Özel widget'larla özellikle kenar çubuklarında, üstbilgi ve altbilgide olmak üzere web sitenizdeki içerik ve medya parçalarını karıştırın ve eşleştirin. Web sitenizi kendi tarzınıza göre yeniden tanımlayın.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeyi tıklayarak yükleyin.

Özel Arka Plan

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – yalnızca birkaç adımda arka plan rengini veya arka plan resmini değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

TEMAYI İNCELEİNDİR

Marjoram WordPress Yemek Tarifleri Teması İndir

WordPress

WordPress Yemek Tarifleri Teması