Minimal Grid WordPress Blog Teması

tarafından
188
Minimal Grid WordPress Blog Teması

Minmal Grid, WordPress için tamamen duyarlı ve Guteberg ile uyumlu olarak hazırlanmış ücretsiz bir blog temasıdır. ile kendinize özel blog oluşturmak artık çok basit. Hazırladığınız paylaşımları paylaşabileceğiniz ve bu güzel tasarım karşısında büyük ilgi ile karşılaşacaksınız. Tema adından anlaşıldığı üzere sade ve zarif bir tasarıma sahip.

WooCommerce uyumluluğu ile siteniz üzerinden satışta yapabileceksiniz. WooCommerce eklentisi ile elinizde bulunan ürünleri siteniz üzerinden listeleyerek ziyaretçilerinize pazarlayabileceksiniz. Tema adsense reklamları içinde uyumlu bir haldedir. Reklamları yerleştirebileceğiniz kısımlarla yüksek görüntülenme ve tıklanmalara ulaşarak kazancınızı arttıracaksınız.

Blog Teması Özellikleri

Canlı WordPress Özelleştirici

Canlı özelleştirici ile WordPress yönetici panelinden temanızın üzerinden değişiklik yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri anlık olarak görebilmeniz mümkün. Bu sayede tema üzerinde yapacağınız değişiklikleri yayınlamadan önce göreceksiniz ve beğenmediğiniz kısımları değiştireceksiniz.

Responsive Tasarım

Responsive tasarım sayesınde kullanıcılarınız sitenizi en uygun biçimde görüntüleyecek. Ziyaretçilerin siteye giriş yaptığı cihazların ekran boyutları otomatik olarak algılanmaktadır ve buna göre görüntü sunulmaktadır.

Hızlı ve Hafif Tasarım

Ziyaretçiler için hız büyük önem taşımaktadır. Sayfanın açılış süresi uzun sürdüğü zaman çoğu ziyaretçi sitenin açılmasını beklemeden siteyi terk edebiliyor. Bu tarz kitle kaybı yaşamamak için bu temayı kullanabilirsiniz.

SEO Dostu

Minimal Grid, SEO uyumlu olarak kodlanmış bir WordPress temasıdır. Popüler olan SEO eklentileriyle de uyumlu olarak çalışabilmektedir. SEO eklentilerini WordPress panelinden kurabilir ve kullanabilirsiniz. Eklenti kurulumu hakkında bilginiz yoksa WordPress Eklenti Kurulumu Nasıl Yapılır? adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Özel Arka Plan Görseli

Tema paneli üzerinden sitenizin arka planını çok basit bir şekilde değiştirebilirsiniz. Sitenizi şekillendirmek tamamen sizin elinizde. Oluşturacağınız ışıltı ile sitenizi ziyaret edenleri büyüleyebileceksiniz.

WordPress Blog Teması İndir

Ücretsiz

İNCELE  İNDİR