Mugu – WordPress Teması

tarafından
414
Mugu – WordPress Teması

Mugu WordPress Teması

Mugu WordPress teması, çevrimiçi dergi, haber yazma, video yayınlama, teknoloji haberleri ve profesyonel blog oluşturmaya müsait olan mobil uyumlu bir WordPress temasıdır. Tema tamamen SEO uyumlu olduğu için haber, teknoloji veya blog sitelerinin üst sıralarda ve ön planda olmasına yardımcı olacaktır. Birçok özelliği bulunan Mugu dikkat çekiciliğiyle de ön plana çıkıyor. Dikkat çekiciliği sayesinde sitenizi ziyaret edenlerin sitenizde daha fazla vakit geçirmesine katkı sağlayacaktır.

Mugu temasında çok sade, hızlı, göz alıcı ve minimalist tasarım söz konusu. Temanın üst kısmında yazılar için bir banner bulunmakta. Ayrıca son yazılar ve popüler yazılar olmak üzere iki tane buton bizleri karşılıyor. Bu butonlar sayesinde popüler yazılara da ulaşmak haliyle çok basit oluyor.

Mugu WordPress Temasının Özellikleri

Dergi Tarzında Tasarım

Dergi ve gazeteler odaklı oluşturulan Mugu, siteye ilk girişte bizlere sayıca fazla görsel ağırlıklı yazı sunduğu için ilgi çekici oluyor.

Kolay Değiştirilebilen Tasarım

Tasarım üzerinde kendinizce değişiklikler yapmak mı istiyorsunuz? Öyleyse Mugu bu konuda sizlere gerekli kolaylığı sağlıyor. Hiçbir koda veya dosyaya dokunmadan tema üzerinde birçok alanı kendinizce özelleştirebilir hatta kaldırabilirsiniz.

SEO Uyumlu

Tema tamamen SEO uyumludur. WordPress SEO uygulamaları ile uyumludur. WordPress üzerinden istediğiniz SEO uygulamasını yükleyip kullanabilirsiniz.

Çeviri Eklentileriyle Uyumlu

Tema üzerinde beğenmediğiniz kelimeler var ve bunları değiştirmek istiyorsanız sorun etmeyin. Mugu WordPress teması çeviri eklentileri ile tamamen uyumludur. İstediğiniz çeviri eklentisini yükleyip tema üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Hazır Reklam Alanları

Site yerleştireceğiniz reklam ile için kodlar ve dosyalarla uğraşmanıza gerek yok. Temanın size sunduğu widget’lar ile reklamlarınızı sitenize uyumlu bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Demo Seçeneği

Tüm ayarları yapılmış ve en ince ayrıntısına kadar düzenlenmiş bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız demoyu aktif etmeniz yeterli.

Ücretsiz WordPress Temaları

 

İNCELE  İNDİR