Namaz Vakitleri Scripti

tarafından
979
Namaz Vakitleri Scripti

Hangi ilde hangi vakitte ezan okunduğunu öğrenmek artık çok basit. Çağımız teknoloji ağırlıklı olduğu için artık her türlü bilgiyi internet üzerinden elde etmek mümkün. Namaz İslamın şartlarından olduğu için Müslümanlar tarafından büyük önem arz etmektedir. Çoğu zaman ezanın kaçta okunduğunu bilemeyebiliyoruz veyahut farklı şehirlerde olduğumuzda saatleri bilmediğimiz durumlar oluyor. Namaz vakitleri scripti ile artık ezanın okunduğu saati öğrenirken zorluk yaşamayacaksınız.

Namaz vakitleri scripti 81 il destekli olarak Ömer Güzelyurt tarafından kodlanıp ücretsiz olarak yayınlanmıştır. 81 ilin ezan vakitlerini bu script ile ziyaretçilerinize sunabileceksiniz. Ziyaretçiler üst panelde bulunan il listesinden kendi bulundukları ili seçerek ezanın kaçta okunduğu hakkında bilgi edinebilecekler. Script tamamen ücretsiz ve kolay kuruluma sahiptir.

Namaz Vakitleri Scripti Özellikleri

  • Kurulumu ve kullanımı kolay bir scripttir.
  • 81 il destekli olarak kodlanmıştır. Liste üzerinden bulunduğunuz ili seçerek o ilin namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz.
  • Script 1 aylık namaz vakitlerini listeler.
  • Listede imsak, güneş ve kıble vakitleri de bulunmaktadır.

Namaz Vakitleri Script Kurulumu

  1. Sitemizde bulunan yeşil renkli indir butonuna tıklayarak scripti bilgisayarınıza indiriniz.
  2. İndirdiğiniz script dosyası arşivde bulunduğu için klasör içerisine çıkarınız.
  3. Sunucu bilgilerinizi FTP programına girerek sunucuya bağlanınız. Sunucu bilgilerinizi bilmiyorsanız hosting sağlayıcı firmanızla görüşerek öğrenebilirsiniz.
  4. Sunucuya bağlandıktan sonra masaüstüne çıkardığınız “namaz-vakitleri” klasörünün içerisindeki dosyaları sunucunun ana dizinine atınız.
  5. Aktarım tamamlandıktan sonra scripti sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Ezan Vakitleri Scripti İndir

Namaz Vakitleri Script İndir

İNDİR

rar şifresi: www.maytema.com