Neve Kurumsal WordPress Teması

tarafından
409
Neve Kurumsal WordPress Teması

Neve Kurumsal , birçok özelleştirmeye sahip olan ve çok yönlülüğe sahip bir temasıdır. Neve üzerinde yapabileceğiniz özelleştirmeler bir hayli fazla bu yüzden özgün bir tasarım oluşturmak tamamen sizin hayal gücünüze kalıyor. Neve üzerinde yapacağınız özelleştirmeler ile temayı kurumsal sitelere, ürün satış sitelerine, portfolyo sitelerine hatta varsa küçük işletmelerinize bile uyarlayabilirsiniz. Sunduğu tek sayfa sayesinde sürükleme yöntemiyle herhangi bir sayfaya yönlendirme olmadan tüm sayfalara tek sayfa altında ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Arama motorları için sitenin hızı da ayrı bir önem taşımaktadır. SEO uyumluluğu ve maksimum hızın bir araya gelmesiyle ortaya arama motoru dostu bir tema çıkıyor. Bu sayede arama motorları tarafından üst sırala çıkarılmaya hazır olun. WooCommerce uyumluluğu sayesinde de sitenizde ürün satışı da yapabilirsiniz. Dilerseniz WordPress Tema Nasıl Yüklenir? isimli yazımıza da göz atabilirsiniz.

Neve Özellikleri

Hazır Demo Seçeneği

Temayla birlikte gelen demo seçeneğini isterseniz sitenize kurabilirsiniz. Kuracağınız demo sayesinde herhangi bir şeyle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Yapmanız gereken alıntı içerikleri kaldırıp yazı yazmaya başlamanız olacaktır.

Sade ve Duyarlı Tasarım

Daha önce WordPress kullanmadınız mı? Panik yapmanıza gerek yok Neve tam size göre. Neve'nin sadeliği ve basit kullanımı sayesinde tema üzerinde herhangi bir kod bilmenize gerek kalmadan istediğiniz özelleştirmeyi yapabilirsiniz. Özelleştirmeler sayesinde ziyaretçilerinizi sitenizde daha uzun süre tutabilir ve onlara daha iyi hizmet sunabilirsiniz.

SEO Uyumlu

Günümüzde bir temanın olmazsa olmazlarından birisi de SEO uyumlu olmasıdır. Neve, SEO uyumluluğu sayesinde projemizin başarılı olması ve daha iyi yerlere gelmesinde bize destek sağlayacaktır.

WooCommerce Uyumlu

Bir yandan kurumsal firmanızı tanıtıp bir yandan da satış mı yapmak istiyorsunuz? İşte tam olarak doğru tema ile karşı karşıyasınız. Neve ile hem kurumsal firmanızı tanıtabilecek hemde WooCommerce uyumluluğu sayesinde ürünlerinizin satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Sayfa Oluşturucu

Sabit sayfa tasarımlardan sıkılmadınız mı? Neve'nin sayfa oluşturucu desteği ve eklentiler sayesinde farklı sayfa tasarımları oluşturabileceksiniz.

Dil Desteği

Eğe global bir kitleye sahip ve onlara dillerinde içerik sunmak istiyorsanız Neve bu isteğinizi karşılıyor. Dil desteği sayesinde sağdan sola ve diğer diller ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Neve WordPress Theme

Ücretsiz Kurumsal WordPress Temaları

İNCELE  İNDİR