Newspaper X WordPress Teması

tarafından
239
Newspaper X WordPress Teması

Newspaper X , dergi ve haber siteleri tarafından fazlasıyla tercih edilen yüksek kaliteye sahip ücretsiz bir temadır. Newspaper X ile ziyaretçilerinizin dikkatini sitenizin üzerine çekeceksiniz. Temayı basit özelleştirmeler yaparak farklı türde siteler için kullanabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler ile teknoloji siteleri, haber siteleri, online dergiler, kişisel blogunuz için uyarlayıp kullanabilirsiniz. Demo yükleme seçeneği ile dakikalar içerisinde sitenizi kurabilir ve değişikliklere başlayabilirsiniz. Canlı özelleştirme sayesinde tema üzerinde değişiklik yapabilir ve bunları canlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Tema üzerinde yaptığınız değişiklikleri yayımlamadan önce görebilecek ve hoşuna gitmez ise yayımlamadan değişiklik yapabileceksiniz. Newspaper X ile yazılarınızı öne çıkarak ziyaretçilerin ulaşmasını kolaylaştırmak mümkün. Ana sayfada üst kısımda öne çıkan yazılara yer verilmiş bu alanla yazılarınız daha dikkat çekici olacak. Tema üzerinde geniş çaplı değişiklik yapılmasına imkan sağlanıyor. Yazıların görüntülerini, kategorileri, sayfaları ve birçok alanı kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Newspaper X ile kontrol tamamen sizin elinizde. Yapabileceğiniz değişikliklerin neredeyse sınırı yok.

Teması Özellikleri

Responsive Tasarım

Responsive tasarım ile artık sitenizi en iyi biçimde sergileyebilmek mümkün. Bu tasarım sayesinde sitenizi ziyaret edenlerin cihaz boyutları belirlenmekte. Sitenin tasarımı belirlenen cihazın ekran boyutları göre şekillenmektedir. Bu sayede ziyaretçiler sitenizi mobil ve diğer cihazlarda uyumlu biçimde görüntüleyebilecekler.

Canlı Tema Düzenleyici

Temanın ayarlarını, sitenin görünümünü yani sitenin adı, faviconu, renklerini, widgetlarını, arka planını, menüleri, sayfaları, logoyu ve birçok özelliği canlı olarak düzenleyebilecek ve bunlar yayımlamadan görüntülemeniz mümkün olacak. Bu sayede oluşacak bir hatayı ve renk uyuşmazlığını sitenizde yayımlamadan müdahale edebilir hale geleceksiniz.

Hızlı ve Sade Tasarım

Arama motorlarının önem verdiği konulardan bir tanesi de sitenin açılış hızıdır. Newspaper X kısa süreli bir açılış hızı sunarak sitenizin arama motorları tarafından tam not almasına yardımcı olacak. Sade ve hızlı tasarımıyla rakiplerini geride bırakarak en çok tercih edilen temalar arasında üst sırada yerini alıyor.

Dergi Tarzı Tasarım

Dergi ve gazete siteleri düşünülerek çok sayıda gönderiyi tek bir sayfada görüntülemeye olanak sağlanmaktadır. Tek bir sayfa üzerinde daha fazla yazı göstererek ziyaretçilerin sitede daha fazla vakit geçirmesini sağlamak amaçlanmıştır. Bu görselliği ile ilgi çekmekte ve beğenilmektedir.

Kolay Özelleştirilebilir 

Daha önce WordPress kullanmadınız mı? Panik olmanıza gerek yok. Newspaper X üzerinde yapacağınız değişiklikler için kod bilmenize gerek yok. Geniş ve kolay özelleştirilebilir olduğu için panel üzerinden neredeyse her şeyi kod bilmenize gerek kalmadan değiştirebilirsiniz.

Hazır Reklam Alanları

Bir sitenin en önemli kaynaklarından bir tanesi de reklamlardır. Newspaper X teması sunduğu hazır reklam alanları ile gönlünüze taht kuracak. Herhangi bir kod ile uğraşmadan widgetlar ile aldığınız reklamları reklam alanlarına rahatlıkla ekleyebileceksiniz. Tema reklam yerleştirme eklentileri ile de tamamen uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Değiştirilebilir Arka Plan

Panel üzerinden sitenin tüm arka planı üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Arka plan rengini, arka plan görselini basit birkaç adımla değiştirebilirsiniz.

Demo Seçeneği

Demo seçenekleri ile temanın tüm özelliklerinin kullandığı hazır taslakları sitenize yükleyebilirsiniz. Bu seçenek özellikle WordPress konusunda bilgili olmayanların hayatını kurtarıyor. Tek yapmanız gereken demoyu yüklemek ve hazır yazıları silerek yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek.

Çeviri Yapılabilir

Temanın dilini değiştirmek isterseniz veyahut tema üzerinde herhangi bir kelimeyi değiştirmek istiyorsanız tema çeviri eklentileri ve widgetları ile tamamen uyumlu olarak çalışmaktadır. Çeviri nasıl yapacağınız bilmiyorsanız WordPress Tema Türkçeleştirme adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz

Newspaper X WordPress Teması İndir

İNCELE  İNDİR