OnePress WordPress Teması

tarafından
377
OnePress WordPress Teması

teması her tür site, işletme, portföy, ve kişisel tanıtım sitelerine uygun ve tamamen ücretsiz bir temadır. Hemen hemen her tür blog siteleri veya web siteleri için kullanabileceğiniz sade ve modern bir tasarıma sahiptir. Şirketiniz için bir tema arıyorsanız OnePress işinizi görecektir. OnePress ile sirketinizin çalışma alanlarını, çalışma istatistiklerini, ekip kadrosunu, şirket hakkında bilgileri ve bu tarz birçok bilgiyi bu tema ile paylaşabileceksiniz.

Temanın üst kısmında bizi slider karşılamaktadır. Slidere sitenizin alanı ile ilgili görseller koyarak ziyaretçilerin ilgisini çekebilirsiniz.

WooCommerce uyumluluğu sayesinde bu tema ile satış yapmakta mümkün. WordPress ekibinin oluşturduğu ve en popüler e-ticaret uygulamalarından olan WooCommerce ile tamamen uyumlu çalışabilmektedir. Eklentiyi yükleyerek stoğunuzda bulunan ürünleri sitede listeleyerek satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikleri

Tek Sayfa Tasarımı

Basit tek sayfa tasarımıyla ziyaretçileri farklı sayfalar yönlendirmeden tek sayfa üzerinden her şeyi sunabilirsiniz. Tek sayfa tasarımı sayesinde yönlendirme olmadığı için sayfa açılış hızı derdinden kurtulmuş olacaksınız. En yüksek hızlarda ziyaretçilere hizmet sunabileceksiniz.

Paralaks Kaydırma

Paralaks kaydırma tekniğiyle hızlı nesneleri önde, yavaş nesnelerin de arka planda hareketlenmesi sonucu 3 boyutlu bir site tasarımı elde etmek mümkün olmaktadır. Bu sayede ziyaretçilere daha şık bir tasarım sunulmaktadır ve ilgilerini çekmektedir.

Ajax Sayfalandırma

Sayfayı yeniden yüklemek zorunda kalmadan entegre olan Ajax sayfalandırmasını kullanarak içeriği bir sayfada anında yükleyebilmektedir. Bu sayede hız konusunda büyük avantaj sağlamış olacaksınız.

SEO Uyumlu

tamamen SEO uyumlu olarak tasarlanmıştır. Popüler olan SEO uygulamaları ile uyumlu çalışabilmektedir. SEO eklentileri ile sitenizi üst sıralara taşıyabileceksiniz.

Responsive Tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve ekran yönünü algılayarak buna göre tasarım düzeni otomatik olarak değişmektedir. Bu sayede ziyaretçi sitenizi en uygun şekilde görüntülemektedir.

Lazy Load Seçeneği

Bu seçenek ile görseller tek seferde indirilmemektedir. Sayfayı kaydırdıkça görsele ulaştığınızda görsel otomatik olarak yüklenmektedir. Bu sayede hızdan tasarruf etmiş olacaksınız. İlk açılışta tüm resimler yüklenmeye çalışıldığında büyük zaman kaybı oluşmaktaydı. Bu özellik ile bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Retinaya Uyumlu

İnç başına daha fazla piksel gösteren retinaya hazır ekran sayesinde web sitenize daha keskin, net görüntü ve çözünürlük elde edebileceksiniz.

Ücretsiz

OnePress WordPress Teması İndir

İNCELE  İNDİR