Photograph WordPress Fotoğraf Teması

tarafından
648
Photograph WordPress Fotoğraf Teması

Photograph WordPress Fotoğraf Teması, temiz ve süper esnek olan ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir dizi harika özelliğe sahip olan bu tema, herhangi bir fotoğrafçılık web sitesi, kişisel blog ve hatta bir portföy web sitesi için mükemmel bir seçimdir. Kullanımı kolay tek tıklamayla demo aktarıcısı sayesinde, fotoğraflarınızı anında güzel bir şekilde sergileyebileceksiniz. Sadece bu değil, bu tema aynı zamanda WooCommerce uyumlu, SEO dostu ve hızlı bir şekilde tasarlandı. Modern ve tamamen duyarlı tasarımı, ziyaretçilerinize siteniz hakkında harika bir izlenim bırakacak.

Photograph WordPress Fotoğraf Teması

Photograph WordPress Fotoğraf Teması

Photograph WordPress Fotoğraf Teması Özellikleri

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce’ ile uyumludur. WooCommerce’i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Hız için Optimize Edildi

Herhangi bir işlemi yüksek hızda gerçekleştirirken, sitenizde en üst düzey ve maksimum performans ve etkinliği elde edin.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Özel Destek

Tema desteği ve ilgili konular dahil olmak üzere yüklediğiniz temayla ilgili ihtiyacınız olan tüm desteği süper kolay, yardımcı ve özel destek merkezlerinden alın.

Solid Rock güvenliği

Verilerinizin ve web sitenizin saldırıya uğramasını ve kötü amaçlı yazılımların bilgisayarlarınıza yüklenmesini önleyen gelişmiş ve yüksek teknolojili güvenliği edinin.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Tanının! Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeyi tıklayarak yükleyin.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Web sitenizi, tercih ettiğiniz herhangi bir tarayıcıyı kullanarak gereksiz gecikme ve daha da hızlı yükleme süresi olmadan kullanın.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medya platformlarıyla entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri kolaylaştı! Artı, neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget’ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Photograph WordPress Fotoğraf Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR