PHP Borsa ve Döviz Scripti

tarafından
470
PHP Borsa ve Döviz Scripti

Ekonomik temelli aramalar internet dünyasında sık sık yapılmaktadır. PHP Borsa ve ile borsaların ve döviz birimlerinin takip edilebileceği bir site oluşturabilirsiniz. 

Ücretsiz PHP Borsa ve Döviz Scripti sağladığı anlık verileri sayesinde ziyaretçilerin veri takibi yapmasını kolaylaştırmaktadır. PHP altyapısı ile hazırlanmış ve sorunsuz olarak çalışmaktadır. Paylaşacağımız kurulum talimatlarını takip ederek scripti kendi sitenize temiz bir şekilde kurabilirsiniz.

Scriptte haber kısmı da bulunmaktadır. Ekonomi haberleri ekleyerek ziyaretçilerin haberleri sitenizden takip etmesini sağlayabilirsiniz. Diğer scriptlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Script Kurulumu

  1. phpMyAdmin üzerinden yeni bir verit abanı oluşturunuz
  2. İndirdiğiniz script içeriğinde bulunan SQL klasörünün içerisindeki “db.sql” dosyasını veri tabanının içerisine aktarınız.
  3. Dosyalar isimli klasörde bulunan “baglan.php” ve admin klasöründe bulunan “baglan.php” dosyalarındaki veri tabanı bilgilerini kendi oluşturduğunuz veri tabanı bilgileri ile değiştiriniz.
  4. Script dosyaları isimli klasördeki dosyaları sunucunuza aktarınız.
  5. images klasöründe bulunan dosya klasörüne chmod 777 yetkisi veriniz. Yetki vermediğiniz taktirde ekleyeceğiniz haberlerde resimlerde problem oluşmaktadır.
  6. Cache klasörüne chmod 777 yetkisi veriniz.

Admin paneline siteismi.com/admin uzantısı ile ulaşabilirsiniz. Panele giriş sağladıktan sonra solda bulunan menüden site ayarları bölümüne girerek site bilgilerinizi düzenleyiniz.

Admin paneline giriş bilgileri

Kullanıcı adı: admin

Şifre: 123456

Scripti İndir

Ücretsiz Döviz Scripti İndir

Ücretsiz İndir