Point WordPress Teması

tarafından
177
Point WordPress Teması

, çeşitli farklı özelliklere sahip WordPress için çok amaçlı bir temadır. Arka planı, renk şemasını, site düzenini ve daha fazlasını tek bir kod satırına dokunmadan kolaylıkla beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. Bu tema SEO Optimize Edilmiş, Çapraz Tarayıcı Uyumlu olduğu için oldukça duyarlı olduğu için siteniz çok daha geniş bir kitleye ulaşabilecektir. Nokta ayrıca çeviriye hazırdır ve RTL dilleri için destekle birlikte gelir.

Point WordPress Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Özel Widget'lar

Web sitenizdeki içerik parçalarını ve medyayı, özellikle kenar çubuklarında, üstbilgi ve altbilgi özel widget'larla karıştırın ve eşleştirin. Web sitenizi kendi tarzınıza göre yeniden tanımlayın.

Dergi Tarzı Tasarım

Kullanıcıların çok sayıda gönderiyi tek bir sayfada işlemesine olanak tanıyan dergi ve gazeteler düşünülerek oluşturulmuş tema, görsel olarak çekici ve ilgi çekici hale getiriyor.

Çeviri Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Dahili arama sistemi

Kullanıcının web sitesinde veya internette ilgili konu hakkında arama yapmasını sağlayan yerleşik Arama seçenekleri, tema ile entegre ve uyumludur.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Web sitenizi, tercih ettiğiniz herhangi bir tarayıcıyı kullanarak gereksiz gecikme ve daha da hızlı yükleme süresi olmadan kullanın.

Sağdan Sola (RTL) Desteği

Yerel sağdan sola metin yönü olan uluslararası kullanıcılar için, temayla ilgili özel destekten kendisiyle ilgili gerekli tüm desteği kolayca alın.

Point WordPress Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR