Reklam Kontrol Scripti – RadKod

tarafından
852
Reklam Kontrol Scripti – RadKod

Web dünyasında tutunabilmek için bir gelir kaynağına sahip olmanız gerekmektedir. Sürekli olarak bir geliriniz olacak ki sitenizin masraflarını oradan karşılayabilesiniz. Web dünyasının en büyük gelir kaynaklarından birisi reklamlardır. Reklamlar web aleminde büyük bir paya sahiptir. Sitenize alacağınız süreli reklam veya tıklanma başına reklamlar sayesinde büyük gelirler elde edebilirsiniz. Eklediğiniz reklamları kontrol etmek bazen zor hale gelebiliyor. sayesinde şirketlerden alacağınız reklamları bu scripte ekleyerek reklamın kaç günü kaldığını, fiyatını, kime ait olduğunu vb. bir sürü detayı bu sayesinde elinizde tutabileceksiniz.

Reklamları kontrol edemediğiniz taktirde reklam verenler ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Reklamların erken kaldırılması reklam verenler tarafından hoş karşılanmaz. Reklamların uzun süre kalması da sizleri maddi zarara uğratabilir. Reklamların bitiş sürelerine yaklaştığında reklam verenler ile iletişime geçerek reklamların sürelerini uzattırabilir ya da kaldırılmalarını sağlayabilirsiniz. Reklamları kontrol edebileceğiniz bu script sayesinde reklamların kontrolü artık tamamen sizin elinizde. Bu script RadKod tarafından kodlanmış ve ücretsiz olarak yayınlanmıştır. Dilerseniz paylaştığımız diğer scriptleri buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Reklam Takip Scripti

RadKod – Reklam Kontrol Scripti Özellikleri

  • Sitenize aldığınız tüm reklamları basit şekilde script üzerinden listeyebilirsiniz.
  • Eklediğiniz reklamların başlangıç tarihini ve bitiş tarihleri ayrıntılı olarak belirtilmektedir.
  • Reklamları eklerken aldığınız fiyatı da girdiğiniz taktirde scriptte listelenmektedir.
  • Reklamın hangi siteye eklendiğini ve kim tarafından verildiği belirtilmektedir.
  • Reklam istatistiklerine de ulaşabilirsiniz.

Reklam Takip Scripti Kurulumu

  1. İndir butonuna tıklayarak sitemiz üzerinden script dosyalarını indiriniz.
  2. İndirmiş olduğunuz script dosyalarını klasöre çıkarınız.
  3. Sunucu panelinizden yeni bir veritabanı oluşturunuz. _sql klasöründe bulunan dosyayı yeni oluşturduğunuz veritabanının içerisine aktarınız.
  4. inc klasörünün içerisinde bulunan baglan.php dosyasını kendi bilgilerinizle değiştiriniz. (Site adresi ve veri tabanı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.)
  5. İşlemleri tamamladıktan sonra FTP programı yardımıyla dosyaları sunucuya atınız.

Scripti İndir

Reklam Kontrol Scripti İndir

İNDİR