Resim Upload Scripti – Watermark

tarafından
11705
Resim Upload Scripti – Watermark

Günümüzde fazlasıyla bulunmaktadır. siteleri Alexa Türkiye sıralamasında iyi dereceler yakalamış bulunmaktadırlar. Bu iyi dereceler resim upload sitelerine büyük ilgi olduğunu göstermektedir. Yüksek ziyaretçi trafiğine sahip bu siteler kullanıcılara istedikleri resimleri yükleyebilecekleri bir sistem sunmaktadırlar.  Resim upload sektörüne girmek artık çok basit. ile kendi sitenizi açabileceksiniz. Tamamen basit ve herhangi bir kod bilmeye gerek kalmadan sitenizi oluşturabileceksiniz.

Bu scripti diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biriside yüklenen resime sitenizin fligranı otomatik olarak eklenmektedir. Mesela sitenizi ziyaret eden kişi istediği resimi sitenize yükleyebilmektedir. Yüklenen resimin üstüne fligran olarak sitenizin linki eklenmektedir. Dilerseniz bu özelliği watermark.png dosyasını silerek kaldırabilirsiniz.

Resim Yükleme Scripti

Resim Upload Özellikleri

  • Tamamen basit ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir.
  • Sade oluşuyla rakip arasında tercih edilen bir temadır.
  • Yüklenen resimin üzerine otomatik olarak filigran eklenmektedir.
  • Eklenen filigran üzerinde sitenizin linki yazmaktadır. Dilerseniz bu görseli kaldırabilir veya farklı bir şey ekleyebilirsiniz.
  • Yüklenen resimin erişim linki yüklendikten sonra kullanıcıya sunulmaktadır.
"<yoastmark

sitesi scripti

Resim Yükleme Scripti Kurulumu

  1. upload.php dosyasından gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.
  2. Kendinize ait watermark yani filigran oluşturmak istiyorsanız resim/watermark.png resimini değiştirebilirsiniz. Filigran eklemek istemiyorsanız bu resimi silebilirsiniz.
  3. Ziyaretçiler tarafından eklenen resimler resim klasörüne upload edilmektedir. “upload.php” dosyasından resimlerin yükleneceği klasörü rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Resim Upload Scripti İndir

Resim Yükleme Scripti İndir

İNDİR

rar şifresi: maytema.com