Rife Free Kurumsal WordPress Teması

tarafından
344
Rife Free Kurumsal WordPress Teması

Rife Free WordPress Teması

Kurumsal firmanıza bir wordpress teması mı arıyorsunuz? Rife Free tam olarak aradığınız kurumsal wordpress teması olabilir. Yaptığınız çalışmaları, çalıştığınız alanları, firmanızın istatistiklerini göstermek istiyorsanız Rife Free bu arayışınıza son verecek. Rife Free ile uğraş istemeyen tek tıklama ile sizlere 5 tane demo sunuluyor. Sunulan bu demoları kendinize göre özelleştirmeniz de bir o kadar basit. Bu tema ile çalışmalarınızın fotoğraflarını da kolaylıkla sitenize ekleyebiliyorsunuz. Temayı özelleştirerek kurumsal sitelerde, kişisel bloglarda ve WooCommerce uyumluluğu sayesinde e-ticaret sitelerinde bile kullanabilirsiniz. Rife Free güncel olarak 270.000+ indirme sayısına ve 20.000+ aktif kullanıcı sayısına sahip.

Rife Free Kurumsal WordPress Temasının Özellikleri

Responsive Tasarım

Responsive tasarım günümüzde temaların olmazsa olmazlarındandır. Bu tasarım sayesinde ziyaretçilerinizin ekran boyutları algılanıp siteniz o boyutlarda uyumlu halde sunulmaktadır.

Birden Fazla Demo Seçeneği 

Artık bir çok temada demo seçeneği bulunmakta. Rife Free demo seçeneğini ileriye taşıyarak tek demo yerine sizlere tek tıklama ile ulaşabileceğiniz 5 demo sunuyor.

WooCommerce Eklentisi ile Uyumlu

Rife Free teması wordpress’in e-ticaret eklentisi olarak bilinen WooCommerce ile uyumludur. Yapmanız gereken tek şey WooCommerce eklentisini yükleyip aktif etmenizdir.

Çeviri Eklentileri ile Uyumlu

WordPress dünyasına popüler olan çeviri widget’ları ve eklentileri ile uyumludur. Sitenizi farklı bir dile tercüme etmenize kolaylık sağlar.

Çoklu Yazı Formatı Desteği

Sitenizin dikkat çekmesini ve ziyaretçiler tarafından beğenilip tekrar tekrar ziyaret edilmesini istemez misiniz? İşte Rife Free sizlere bu olanağı sağlıyor. Birden fazla yazı, görüntü, video ve her türlü medya desteğiyle tamamen uyumludur.

Rife Free Kurumsal WordPress Teması

Rife Free Kurumsal WordPress Teması

Rife Free Kurumsal WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Temaları

İNCELE  İNDİR