Simple Ücretsiz WordPress Teması

tarafından
162
Simple Ücretsiz WordPress Teması

Simple

WordPress çok güçlü alt yapıya sahip olduğu için binlerce geliştiricisi bulunmaktadır. Simple Ücretsiz WordPress Teması Themify geliştiricisi tarafından ortaya çıkan tema, sadelik üzerine inşa edilmiş ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Görünüm olarak oldukça modern ve kalitelidir. WordPress siteniz için bir önem arz ediyorsa, Simple teması aradığınız temalar arasında en iyi seçenek olmaktadır. Simple temasını kullanarak, WordPress sitenize Shopify mağaza havası oluşturabilirsiniz. Basit, tamamen duyarlıdır ve herhangi bir cihazda uyumlu görünüme sahiptir. The Simple Theme ile birlikte gelen Themify Builder, hayalinizdeki tasarımınızı oluşturmanız da gerekli bütün esnekliği sunar. Dilerseniz paylaştığımız diğer WordPress Temalarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Simple WordPress Teması Özellikleri

Ücretsiz Simple WordPress Teması

Duyarlı Tasarım

Geliştiricisi Themify olan bütün temalarda olduğu gibi, Simple uyumludur ve ziyaretçinin hangi cihazda veya çözünürlükte modern bir şekilde görüntülenebilmesi içi tasarlanmıştır. Site tamamen seo uyumlu olduğunu söylemeyi unutmayalım. WordPress alt yapılı sitenizin en önemli etkenlerinden biri tema olduğunu ve ikinci etkenin seo uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Başarılı çalışmalara imza atmak için seo uyumu ve mobil, masaüstü uyumu mutlaka gerekli bir etkendir.

Simple WordPress Teması

Şeffaf ve Özelleştirilen Başlık Bölümü

Şeffaf ve özelleştirilmesi esnekliğini sizlere sunarak gerek firma logonuzu gerek ön plana çıkarmak istediğiniz yazıların daha dikkat çekici olabilmesi adına tasarlanmıştır.

 

Simple Teması Header

 

Yukarıya Dön Düğmesi

Siteye giriş yapan ziyaretçiler ilk olarak sitenize göz gezdirir ve gözüne çarpan kısımları dikkatli bir şekilde okumaktadır. Sitenize gerekli incelemeyi yaptıktan sonra gözüne çarpan kısıma daha kolay tek tık ile ulaşabilmesi adına yukarıya dön düğmesi entegre edilmiştir.

 

Simple Teması Yukarı Dön Özelliği

Ücretsiz

Ücretsiz WordPress Teması İndir

İNCELE İNDİR