SuperNews WordPress Haber Teması

tarafından
140
SuperNews WordPress Haber Teması

SuperNews , WordPress sitenize izleyicilerinizin dikkatini çekecek cesur ve çarpıcı bir görünüm kazandıracak. Gönderi ve reklam yönetimi de dahil olmak üzere sitenize işlevsellik eklemek için birçok özel widget ile birlikte gelir. SuperNews WordPress Haber Teması belirli içeriği vurgulamak için kullanılabilecek özellikli bir bölüme sahiptir. Önemli içeriği sergilemek için kullanabileceğiniz önemli bir son dakika haberi seçeneği bile var. Ayrıca logo, arka plan, renkler, düzen ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her şeyi özgürce özelleştirebilirsiniz. Sitemizdeki diğer ücretsiz scriptleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Responsive Tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan web sayfaları oluşturun ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştirin.

Özel Widget'lar

Özel widget'larla özellikle kenar çubukları, üstbilgi ve altbilgi olmak üzere web sitenizdeki içerik ve medya parçalarını karıştırın ve eşleştirin. Web sitenizin tasarımını istediğiniz gibi yeniden tanımlayın.

Özel Destek

Süper samimi ve yardımsever ve özel destek merkezlerinden tema desteği ve ilgili konular da dahil olmak üzere yüklediğiniz temayla ilgili ihtiyacınız olan tüm desteği alın.

Canlı WordPress Özelleştirici

Gerçek zamanlı canlı önizlemelerle tema ayarlarını ve site görünümünü özelleştirin (sitenin kimliğini, renk şemasını, menülerini, widget'larını, arka plan görüntüsünü vb. yapılandırın). Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress'e yeni başlayan biri mi? Endişelenme. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – sadeliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Özel CSS (Ek CSS)

WordPress sitenizin arka ucuna özel CSS ekleyerek, sitenizdeki herhangi bir öğeyi ihtiyaçlarınıza ve blog gereksinimlerinize göre düzenleyin, özelleştirin ve stilize edin.

Hazır Reklam Widgetları

Kullanıcılarınızın web sitenizdeki artan trafik oranlarını görmeleri için şirket tanıtımları ve reklamları yerleştirebilmeniz için tam uyumlu widget mevcut.

Çeviriye Uyumlu

Popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur ve sitenizi varsayılan dilden başka herhangi bir dile çeviriye uygun hale getirir.

Hızlı Tasarım

Hız önemlidir! Karmaşadan ve dağınıklıktan uzak, minimal ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Site kullanıcılarınıza daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu edin.

Öne Çıkan Yazılar Bölümü

Şık özellikli gönderi seçeneğiyle, yaratıcı özellikli gönderilerinizi güzelce tasarlanmış, stil sahibi bir şekilde sergileyin!

Sosyal Medya Uyumlu

Sosyal medya platformları ile entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri artık çok kolay! Ayrıca, neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

Scripti İncele            Scripti İndir

WordPress Haber Teması İndir

Ücretsiz