Toplu SMS Scripti- Ultimate SMS

tarafından
586
Toplu SMS Scripti- Ultimate SMS

Ultimate SMS Scripti

Zamanımızın en gelişmiş kitleye ulaşabilme için kullanılan reklam alanlarından birisi de toplu sms sistemidir. Paylaşıma sunmuş olduğum sektörde oldukça gelişmiş bir sisteme sahiptir. Ultimate SMS oldukça güçlü alt yapıya sahip ve kullanıcı dostu Toplu SMS pazarlama sistemidir. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolaydır hem ziyaretçiniz hemde site sahibi için oldukça iyi bir durumdur. Ultimate SMS sistemini kullanmak istiyor iseniz satın almanız gereken bazı api uygulamalar mevcuttur. Twilio, nexmo, plivo vs. gibi sms gateway sağlayıcılarından sms gateway api uygulamalarından birisini satın almanız gerekir. Bu api uygulamalarından birini satın alarak sorunsuz bir şekilde toplu sms hizmetine başlayabilirsiniz. Doğru anahtar kelimeleri kullanarak bir çok müşteri elde etmenize olanak sağlamaktadır. Dilerseniz paylaştığımız diğer scriptleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Toplu SMS Scripti- Ultimate SMS Scripti Özellikleri

  • Müşteri yönetimi: Toplu sms siparişi vermek isteyen müşterilerinizi düzenleyebilirsiniz.
  • Fatura Yönetimi: Profesyonel toplu sms hizmeti alan müşterileriniz için üzerinden fatura oluşturabilirsiniz.
  • İki yönlü sms: İki yönlü sms oluşturabilir sizlere kampanya veya reklam hakkında geri dönüş seçeneği sunabilirsiniz kitlenize.
  • SMS Raporlarını:  Ulaşmak istediğiniz kitleye iletilen mesajların sorunsuz veya sorun raporlarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Özel SMS Şablonları: Yönetim panelinde bulunan hazır sms şablonlarını kullanarak daha etkileyici reklam olanağı sunmaktadır.
  • Adres Defteri / Telefon Defteri Yönetimi: Telefon defteri eklentisini kullanarak kullanıma kapanmış mobil numaraları ve e-maillerin temizlemesini yapabilirsiniz.

İNCELE  İNDİR

rar şifresi: maytema.com