Ücretsiz PHP Dosya ve Resim Upload Scripti

tarafından
1970
Ücretsiz PHP Dosya ve Resim Upload Scripti

Ücretsiz PHP dosya ve , kullanıcıların dosyaları yükleyebileceği tamamen sorunsuz ve ücretsiz olan yayınlanan bir scripttir. Dosya ve ile kendinize özel upload sitesi oluşturabilecek ve sektöre sağlam şekilde giriş yapabileceksiniz. Bu tarz bir site açmak istiyorsanız sunucunuzun sağlam olması gerektiğini unutmamanız gerekir. Yasaklı dosyaların yüklenmesine karşın gerekli tedbirlerinizi almalı ve o dosyayı yükleyen kişinin IP adresini kayıt altında tutmalısınız ki herhangi bir şikayette savcılığa kayıtları sunabilmelisiniz.

PHP kodlama türüyle hazırlanmış ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor.  Üyelik sistemi bulundurduğu için dosyaları kaybetme gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Üyeliğinize giriş yaparak oluşturduğunuz klasörler içerisinde yüklediğiniz dosyalara ve resimlere ulaşabileceksiniz.

Dosya ve Özellikleri

  • Üyelik sistemi bulunmaktadır.
  • Üyelik sistemine giriş yaparak kendinize özel klasör oluşturabilirsiniz.
  • Üyelik sistemiyle yüklediğiniz dosyaları kaybetme gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.
  • Dosya ve resim yüklemesi yapılabilmektedir.
  • Sakıncalı dosyaları ve resimleri silebilirsiniz.
  • Basit arayüzü ile tamamen anlaşılır bir tasarıma sahiptir.
Resim Upload Scripti

Görseli

Ücretsiz PHP Dosya ve Kurulumu

  1. Sunucu panelinden yeni bir MySQL veritabanı oluşturunuz. Oluşturduğunuz veritabanı bilgilerini not alınız.
  2. İndirdiğiniz dosyaları içerisinde bulunan veritabanı.php dosyasını açıp orada bulunan veritabanı bilgilerini kendi oluşturduğunuz veritabanı bilgileri ile değiştiriniz.

3. dosyaları içerisinde bulunan Veritabanı klasörünün içerisinde bulunan SQL.sql dosyasını oluşturduğumuz veritabanı içerisine aktarıyoruz.

4. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kuruluma geçebilirsiniz.

Not: “dosyalar” adında ana dizinde bir klasör oluşturarak klasörün dosya izinlerini (chmod) 0777 yaptıktan sonra kuruluma başlayabilirsiniz.

Resim Upload Scripti

Dosya Upload Scripti Kullanıcı Paneli

Dosya Upload Scripti İndir

İndir

İNDİR