Ücretsiz WordPress E-Ticaret Teması – WooTicaret

tarafından
312
Ücretsiz WordPress E-Ticaret Teması – WooTicaret

Günümüzün en popüler mesleklerinden birisi olan E-ticaret hakkında kısa bilgi verdikten sonra sizlere E-ticareti en basit nasıl yapılabileceğini yazıma konu aldığım ücretsiz ile aktaracağım. Öncelikle E-ticaretin avantajlarından birisi elinizde stok tutmanıza gerek kalmadan online bir şekilde satış yapabilmeniz ve bunun için bir iş yeri kirası ödemeniz gerekmez bir elemana masraf etmeniz gerekmemektedir.

Ekstra bir performansa gerek yoktur sadece yapmanız gereken en önemli nokta satışını yapmak istediğiniz ürünleri doğru şekilde pazarlamak ve açıklama kısımlarını doğru ve gerçek şekilde doldurmaktır anlattıklarım dan sadece stoksuz satışı anlamayın kesinlikle. Mevcut bir işletme sahibi elinde mevcut bulunmakta olan stoğu olan işletmelerde tabiki E-ticaret yapabilir.

Fiziki reel mağazasından toptan ve perakende satışlarını yapmaya devam ederek buna artı olarak bir E-ticaret sahibi olarak satışlarını katlayabilir ve elinde mevcut olan stoğunu daha hızlı bir şekilde satma eritme durumuna sahip olmaktadır ve işlerini genişletebilmektedir.  E-ticaret hakkında kısa bir bilgi verdiğimize göre yazımızın asıl konusu olan wordpress e-ticaret temasına geçiş yapalım.

WordPress Ücretsiz E-Ticaret Hakkında Önemli Bilgiler

Worpress'in esneklik açısını kanıtlamış olduğu woocommerce  aracılığı ile E-ticaret sitesine dönüşü sağlanmaktadır. Woocommerce eklentisi wordpress'in en gelişmiş eklenti sistemlerinden biri olarak yer almaktadır. WordPress blogunuzu kurduktan hemen sonra aktif edebileceğiniz, ücretsiz olarak sunulan son derece gelişmiş bir e-ticaret eklentisidir. Woocommerce e-ticaret eklentisi profesyonel e-ticaret sistemlerinde yer alan tüm fonksiyonları barındırmaktadır. Tüm dünyadan yüzlerce geliştiricinin ürettiği yazılımlar ile en muazzam e-ticaret sistemlerinde dahil bulamayacağınız bir esneklikte yeteneklere sahiptir.

Bu gelişmiş sistem ve sürekli artan talepler ve memnuniyet neticesinde woocommerce temaları son dönemlerde en çok beğenilen temaların başında gelmektedir. Ücretsiz olarak hazırladığımız ve Wooticaret ismini verdiğimiz bu tasarımda da basit adımlarla e-ticaret faaliyetlerinizi yürütebilmeniz adına kolay kurulum yazılımı eklenmiştir. Orjinal teması olan teması türkçeye çevrilmiştir. Kullanımı pratikte mantıksız olan slider bölümü iptal edilerek ücretsiz bir slide eklentisi dahil edilmiştir.

Tema Kurulum Videosunu izleyerek demo linkteki sitenin aynısına sahip olabilir, kurulum ve kullanım ile ilgili tüm taleplerini yorum bölümünden bizlerle iletebilirsiniz.

Ücretsiz WordPress E-Ticaret Teması

İNCELE  İNDİR