VMag WordPress Teması

tarafından
132
VMag WordPress Teması

Dergiler, gazeteler, haber ve blog siteleri tarafından tercih edilen ücretsiz olarak yayımlanmaktadır. Tamamen zarif ve modern tasarıma sahip olması onu daha çekici hale getiriyor. Sitenize şıklık ve modernlik katmanızda VMag size kolaylık sağlayacaktır. Özel widget seçeneklerine sahip olan tema ile sitenizi istediğiniz şekile sokabilecek ve ziyaretçilerin dikkatini çekebileceksiniz. Ana sayfada slider, kategori yazıları ve sosyal medya butonları ile sade ve modern bir tasarım yakalanmış.

VMag tamamen SEO uyumlu olarak tasarlanmıştır. Popüler olan SEO eklentileri ile uyumlu çalışabilmektedir. Güvenli kodlamaya sahip olması sebebiyle siteniz artık tamamen güvende. Tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışabilmektedir bu sayede herhangi bir uyumluluk sorunu yaşamayacaksınız.  Tema hazır reklam alanları sunmaktadır. Bu reklam alanları sayesinde herhangi bir kod ile uğraşmadan reklam kodlarını sitenizde yayınlayabileceksiniz. Dilerseniz Envo Magazine WordPress Dergi Teması adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

VMag WordPress Theme

Teması

VMag WordPress Teması Özellikleri

Dergi Tarzı Tasarım

Tek bir sayfada farklı farklı kategoriler de olmak üzere çok sayıda içerik göstermesi sebebiyle çevrim içi dergi ve haber tarzı tasarıma sahip. Bu tarzda tasarımıyla okuyuculara tek sayfada birden fazla içerik sunabiliyorsunuz. Bu sayede okuyucular ilgilerini çeken yazılara yönelecekler ve sitenizde geçirecekleri vakit artacaktır.

Özelleştirilebilir Tasarım

Canlı olarak panelden tema üzerinde değişiklikler yapabilir ve bu değişiklikleri yayımlamadan görebilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri canlı olarak ön izleyebilmeniz sayesinde oluşacak hataları görecek ve müdahale edebileceksiniz.

Kolay Logo Yükleme

Size özel olarak tasarlanan logonuzu tanıtmazsanız olmaz değil mi? Tanınabilirlik konusunda logo büyük önem taşımaktadır. Logonuzu tek tık ile siteye ekleyebilirsiniz. Bu özellik ile herhangi bir kod ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Slider Özelliği

Ana sayfada güzel bir görsellik yalamak istemez misiniz? İşte slider ile gönderilerinizi öne çıkararak güzel görüntü yakalayabileceksiniz. Güzel görüntüyle beraber yazılarınızı öne çıkararak sitenizde geçirilen süreyi arttırabileceksiniz.

Özel Widget'lar

Temanın kendine özel widget'ları ile sitenize ayrı bir hava katabileceksiniz. 13 özel widget seçeneği ile sitenizi bir dergiye çevirebileceksiniz. Bu widget'lar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitenizi kendi tarzınıza göre belirlemek artık sizin elinizde.

Reklam Alanları

Hazır reklam alanları ile artık reklam eklemek için herhangi bir kod ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Temanın panelinden reklam için ayrılan alanlara reklam kodlarını yazarak reklamları sitenize ekleyebileceksiniz. Tamamen kullanıcı dostu olan VMag ile sitenizde yayın yaparken hiç zorlanmayacaksınız.

Responsive Tasarım

VMag ekran boyutlarına duyarlı bir tasarıma sahip. Sitenize giriş sağlayan cihazın ekran boyutları sistem tarafından otomatik olarak algılanmakta ve tema cihazın ekran boyutlarına göre şekillenmektedir. Bu özellik sayesinde her türlü cihaz ile sitenize giriş sağlanırken bir sorun yaşamayacaksınız.

SEO Uyumlu Tema

Bir temanın olmazsa olmazlarından birisi SEO uyumlu olarak tasarlanmasıdır. Yaptığınız projede başarılı olabilmeniz için SEO kurallarına uygun içerikler hazırlamalısınız. Temanız SEO uyumlu yazılarınızı kendi uyumlu ile destekleyerek arama motorlarına üst sıralara çıkmanıza yardımcı olacak.

Tüm Tarayıcılara Uyumlu

Ziyaretçilerin sitenizi ziyaret ettiklerinde artık tarayıcı bakımından sorun yaşamayacaklar. Tüm tarayıcılar ile tamamen uyumlu olarak çalışmaktadır.

Çeviri Eklentileriyle Uyumlu

Tema üzerindeki kelimelerde değişiklik yapmak istiyorsanız VMag çeviri eklentileri ile tamamen uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Ücretsiz

VMag WordPress Teması İndir

İNCELE  İNDİR