WeBlog WordPress Teması

tarafından
151
WeBlog WordPress Teması

WeBlog , blog sitesi oluşturacaklar için sıfır uğraşla ilgi çekici bir site oluşturabilecekleri temadır. Özel sayfalar, widgetlar, sadelik ve modernliği ile sitenizi öne çıkarmaya yardımcı olacak. WeBlog ile kendinize özel blog sayfası oluşturarak paylaşımlar yapabilirsiniz. Sadeliği ve modernliği ile sitenizi ziyaret edenleri resmen büyüleyecek. Sayfanın üst kısmında bulunan slider ile yazılarını öne çıkarabileceksiniz. Bu kadar özelliğe rağmen hızıyla birçok temanın önüne geçmektedir. Tema tamamen duyarlı olarak çalışmaktadır. Her tür cihaz ile gelen ziyaretçiler içeriklerin keyfini çıkarabilirler. Dilerseniz WordPress temaları kategorimize bakarak diğer temaları da inceleyebilirsiniz.

WeBlog Teması Özellikleri

Duyarlı Tasarım

Duyarlı tasarımı sayesinde sitenizi ziyaret edenlerin cihazlarının yönü ve boyutları algılanarak ona göre hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede her türlü cihaz ile sitenizi görüntülemek mümkün olmaktadır.

Özel Widget'lar

Temanın kendine özel widgetlara ile sitenizi şekillendirmek sizin elinizde. Header, footer, kenar kısımları ve birçok alanı widget'lar ile süsleyerek sitenize ayrı bir hava katabilirsiniz.

SEO Dostu

Arama motorlarında üst sıralara çıkabilmeniz için SEO kurallarına uymanız gerekmektedir. Tema tamamen SEO uyumlu olarak hazırlanmıştır. Popüler olan SEO eklentileri ile de tamamen uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu eklentileri kullanarak sitenizin SEO ayarlarını yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medyalar ile tamamen entegre olarak çalışabilmektedir. Sosyal medyada paylaşma eklentileri ile yazılarınızı direkt olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Hızlı ve Hafif Tasarım

Arama motorları ve ziyaretçiler için hız çok önemlidir. Sayfanızın açılış hızı ne kadar hızlı olursa o kadar çok trafiğiniz artacaktır. Uzun sürede açılan sayfaları ziyaretçiler çoğu zaman beklememektedir.

Çevrilebilir Tema

Çeviri eklentileri ile tema üzerinden istediğiniz yeri değiştirebilirsiniz. Çeviri eklentileri ile tamamen uyumlu olarak çalışmaktadır.

Özelleştirilebilir Tasarım

Temanın bir çok alanını değiştirmek artık mümkün. Canlı özelleştirici ile tema üzerinden değişiklikler yapabilir ve bunları yayınlamadan görebilirsiniz. Bu sayede oluşan hataları siteniz üzerinden yayınlamadan görebileceksiniz.

Ücretsiz

İndir

İNCELE  İNDİR