WordPress Avukat Teması

tarafından
210
WordPress Avukat Teması

VW Lawyer Attorney WordPress , belirli bir amaç göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir temadır. Avukatların, avukatların, hukuk bürolarının ve diğer benzer grupların kolaylıkla profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmasına olanak tanır. Kolaylıkla beğeninize göre özelleştirilebilen şık ve zarif bir tasarıma sahiptir. Duyarlı tasarımı, tarayıcılar arası uyumluluğu ve çeviri desteği ile, mümkün olan en geniş insan grubuna erişebilmenizi sağlamak için özel özen gösterilmiştir. VW Avukat Avukat, WooCommerce Uyumlu ve SEO Optimize Edilmiştir.

WordPress Avukat Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca dönüştürün. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Web sitenizi, istediğiniz herhangi bir tarayıcıyı kullanarak gereksiz gecikme ve daha da hızlı yükleme süresi olmadan kullanın.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Sağdan Sola (RTL) Desteği

Yerel sağdan sola metin yönü olan uluslararası kullanıcılar için, temayla ilgili özel destekten kendisiyle ilgili gerekli tüm desteği kolayca alın.

WordPress Avukat Teması İndir

TEMAYI İNCELE  –  İNDİR