WordPress Hastane Teması

tarafından
282
WordPress Hastane Teması

VW Hospital Lite , özellikle tıbbi web siteleri için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Burada, özellikle sağlık hizmetlerinde yer alan insanlara yardım etmeye yönelik bir çok özellik var. Sadece birkaç tıklamayla, web sitenize Harekete Geçirici Mesaj Düğmesi (CTA), Randevu Formu Bölümü, Referans Bölümü ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Dahası, bu tema aynı zamanda son derece duyarlı, SEO dostu, WooCommerce optimize edilmiş ve RTL Dil desteği ile çeviriye hazır.

WordPress Hastane Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Hizmet Düzeni

Hastanenizde, kliniğinizde sunduğunuz hizmetleri web sitenizde güzelce sergileyin ve daha fazla güven kazanın. İnsanların yaptığınız her şeyi bilmesini sağlayın.

Randevu Formları

Web sitesi ziyaretçilerinin sadece çevrimiçi bir formu doldurarak çevrimiçi randevu almasına izin verin! Yerleşik çevrimiçi formlar veya popüler iletişim formu eklentilerine destek.

Hakkımızda Bölümü

Web sitenizin ana sayfasına kendiniz, şirketiniz ve misyonunuz hakkında kısa bir içerik ekleyin. ‘Hakkımızda' düzeni size bunu yapmanın güzel bir yolunu sunar.

Doktorlar – Takım Düzeni

Hizmette olan doktor ekibini gösterin! Ekip düzenleri için gelişmiş seçenekle bunu her üyeyle farklı düzende yaratıcı bir şekilde yapın.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Solid Rock güvenliği

Verilerinizin ve web sitenizin saldırıya uğramasını ve kötü amaçlı yazılımların bilgisayarlarınıza yüklenmesini önleyen gelişmiş ve yüksek teknolojili güvenliği edinin.

Harika Harekete Geçirici Mesaj Düğmeleri

Gönderinize entegre edilebilecek güzel harekete geçirici mesaj düğmeleri içe aktarın veya oluşturun. Daha fazla ziyaretçiyi cezbetmek için aynı derecede ilgi çekici metne sahip ikna edici ve yenilikçi harekete geçirici mesaj düğmesi ekleyin

WordPress Hastane Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR