WordPress Kişisel Blog Teması – Boston

tarafından
173
WordPress Kişisel Blog Teması – Boston

Boston, içeriklerinizi ön plana çıkarabileceğiniz minimalist tasarıma sahip ücretsiz bir WordPress olarak yayımlanmıştır. Özgün içeriklerinizi ve yorumlarınızı paylaşabileceğiniz bir site mi oluşturmak istiyorsunuz? O zaman tam olarak doğru yerdesiniz. Boston teması bu isteklerinizi fazlasıyla karşılayabilecek durumda.

Kişisel blogların sayıları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Durum böyle olunca WordPress kişisel blog temalarına da ilgi bir hayli arttı. WordPress tema konusunda geniş bir yelpazeye sahip. WordPress tabanında ücretsiz olarak sunulan binlerce tema mevcut. Bunların arasından en uygun olanları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Boston, sağladığı üst düzey hızıyla ve hafifliğiyle sitenizin akıcı bir hal almasını sağlar. SEO uyumluluğu sayesinde de arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmanıza yardımcı olur. Daha farklı bir tema arıyorsanız 2020'nin En Güzel WordPress Temaları adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Boston Özellikleri

Temanın özellikleri başlıklar altında inceleyip ayrıntılı olarak sizlere tanıtacağız.

Tema Düzenleyici

Tema düzenleyici sayesinde temanın ayarlarını ve görünümünü değiştirebilir ve bu değişiklikleri canlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede tema üzerinde yaptığınız değişiklikleri yayımlamadan önce görebilecek ve hoş olmaması durumda eski haline çevirebileceksiniz.

SEO Dostu

Kişisel blog sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasını istiyorsanız SEO kurallarına uymalısınız. Boston, SEO uyumluluğu sayesinde arama motorlarında üst sıralara tırmanmanıza olanak sağlıyor.

Hızlı Tasarım

Hızlı tasarımı ile ziyaretçiler beklemeden sitenize giriş yapabilecekler. Arama motorları için sitenin açılış süresi büyük önem taşımaktadır. Sitenizin arama motorları tarafından sevilmesini ve üst sıralara taşınmasını istiyorsanız her zaman hızlı ve hafif bir tema seçmeye özen gösterin.

Değiştirilebilir Arkaplan

Sadece birkaç adım ile temanın arka planınını özelleştirebilirsiniz. Bunları yapabilmek için herhangi bir kod bilmenize gerek yok. Arka plan rengini değiştirebilir isterseniz arka plan resmi ekleyebilirsiniz.

Logo Yükleme Seçeneği

Sitenizin logosunu herhangi bir dosya ile uğraşmadan tek tıkla değiştirebilirsiniz. Panel üzerinden sitenizin logosunu değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz. Boston ile kontrol sizin elinizde.

Öne Çıkan Gönderiler

Belirleyeceğiniz postları öne çıkararak ziyaretçilerin daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kitlenizin ilgi alanlarını içeren postları öne çıkararak ziyaretçilerin sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Özel Widgetlar

Header, footer ve yan paneli birbirinden özel widgetlarla süsleyebilir ve etkileşimi arttırabilirsiniz. Sitenizi kendi tarzınıza göre düzenleyebilir ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Arama Sistemi

Kullanıcıların siteniz içerisinde aradığı içeriğe rahatlıkla ulaşabilmesi için arama sistemi mevcuttur. Arama sistemi ile daha fazla etkileşim alabileceksiniz ve siteniz ziyaretçiler tarafından daha çok beğenilecek.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Bu özellik sayesinde kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiklerinde tarayıcı bakımından herhangi bir sorun yaşamayacaklardır.

Dil Desteği

Global düzeyde yapacağınız projeler için tema birçok dile uyumlu haldedir. Sağdan sola yazma desteği mevcuttur. Bu sayede farklı dillere çevirebilir ve global çapta hizmet verebilirsiniz.

Ücretsiz WordPress Kişisel Blog Teması İndir

İNCELE  İNDİR